Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

N11 Vw Satışları

Erhan Er.

Önerilen Mesajlar

Bazı fiyatlar şöyle;

Polo 1.0 tsi man. comfort 80.000 TL

Beetle 1.2 tsi man. style 89.200 TL

Golf 1.4 tsi dsg comfort 123.000 TL

Passat 1.4 tsi dsg comfort 147.750 TL

Tiguen 1.4 tsi (150ps) dsg comfort 163.800 TL

Arteon 2.0 tdi (150ps) dsg elegance 303.000 TL

https://www.n11.com/kampanyalar/volkswagen-tiguan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Güzel fiyata aldım ?

N11 kuponları denedim hepsinde saçma üst limitleri çıktı.

he ya tüm kuponlar baya saçma indirimin 10 katı harcama yapman lazım oluyor genelde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bi tiguan alırdım ama piyasa kötü ? 

bu arada bayiileri dolaşmak lazım, dhde gördüğüme göre 190a a4 veriyorlarmış, doğuşta 319 audide 332. Bi şekilde alt ötvye mi soktular bilmiyorum ama 190 bedava, en azından sahibindene göre 2.elini vermiyorlar o paraya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

06.11.2018 - 23:20 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

bi tiguan alırdım ama piyasa kötü ? 

bu arada bayiileri dolaşmak lazım, dhde gördüğüme göre 190a a4 veriyorlarmış, doğuşta 319 audide 332. Bi şekilde alt ötvye mi soktular bilmiyorum ama 190 bedava, en azından sahibindene göre 2.elini vermiyorlar o paraya.

merak eden varsa bunun detayında baktım biraz daha,

geçen cuma günü 191e boş* a4 varmış 100 tane kadar, cumartesi hepsi opsiyonluymuş. birisi pazartesi vazgeçip opsiyonu kaldırmış o da anında sırada bekleyen birine gitmiş.

design (orta paket) şuan 260 civarı. kur düşmeye devam ederse yada doğuş bu araçlara da ekstra indirim yaparak 119999a çekerse bunlarıda 191e alırız diye bir beklentide var. takip etmek lazım, design 191e alınırsa güzel kar bırakır.

*:normalde dynamicte deri koltuk var bunlarda yokmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

merak eden varsa bunun detayında baktım biraz daha,

geçen cuma günü 191e boş* a4 varmış 100 tane kadar, cumartesi hepsi opsiyonluymuş. birisi pazartesi vazgeçip opsiyonu kaldırmış o da anında sırada bekleyen birine gitmiş.

design (orta paket) şuan 260 civarı. kur düşmeye devam ederse yada doğuş bu araçlara da ekstra indirim yaparak 119999a çekerse bunlarıda 191e alırız diye bir beklentide var. takip etmek lazım, design 191e alınırsa güzel kar bırakır.

*:normalde dynamicte deri koltuk var bunlarda yokmuş.

A4 Sal. 1.4 Turbo FSI 150 hp Dynamic S tronic

Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı 332.817 ₺

Tavsiye edilen bu anahtar teslim fiyat listesi 8.11.2018 tarihinden itibaren geçerlidir. 

Dayının dediği olay hep olacak mı çok ilginç. Bu araba nasıl 190'a verilir ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

A4 Sal. 1.4 Turbo FSI 150 hp Dynamic S tronic

Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı 332.817 ₺

Tavsiye edilen bu anahtar teslim fiyat listesi 8.11.2018 tarihinden itibaren geçerlidir. 

Dayının dediği olay hep olacak mı çok ilginç. Bu araba nasıl 190'a verilir ? 

dayımın dediğinden ziyade bu arabaları özel olarak getirdiler muhtemelen, yani ötv olayını önceden biliyorlardı bu şekilde 100 araba getirip anında sattılar. çünkü bu seri dışında deri koltuksuz b9 a4 yok. 3-5 ay sonra 230-240a sahibindende görürüz bu arabaları. bir kaç kişinin beklediği gibi designları verirlerse de elde patlar tabi ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.