Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Adaptif Farlar Tak-Çalıştır Mıdır?

Gökhan Türker

Soru

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
  • 0
8 dakika önce, Tuğra Yanık yazdı:

Hiç bulaşmayın. Benim 2015 1.5 TDCİ powershift titanium aracımda adaptif orijinal farlar paket olarak var. Sürekli bozuluyor. Garantiden 5 kez değişti. Mahkemelik durumdayız. İlgili konu forumda mevcut.

Bir çok yerde de okudum herkesin bu farlar arıza yapıyormuş benim aracımda şuan Çin malı mercekli u led li farlar var ama aydınlatma konusunda çok sorun yaşıyorum eski holojen farları takıcam adaptif arıyordum ama okuduklarımdan dolayı vazgeçmiş durumdayım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim focus mk2 aracimda tekno paket ve mercekli halojenler vardı. Onlar da sürüşe duyarlı idi. Xenon kit uygulamistim, sonuç çok iyiydi. Far yıkama ve otomatik yükseklik sorunu ile muayene dert olmaya başladı. 2 yılda bir sök, halojen ampul tak derken sıkıldım ve aracı yeniledim. Allah cezami verdi???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

valla benim  araçta orj var  ne aydınlatmasında nede aflde sorun var oto uzun far gayet stabil çalışıyor ...

sonradan al tak şeklinde çalışmaz tesisatta  gerekli bağlantı ve düzenlemeleri yapıp eksik parçaları montaj yapıp beyinden gerekli ayarlar yapılınca sorunsuz çalışır biraz maliyetli olur yalnız ....

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

valla benim  araçta orj var  ne aydınlatmasında nede aflde sorun var oto uzun far gayet stabil çalışıyor ...

sonradan al tak şeklinde çalışmaz tesisatta  gerekli bağlantı ve düzenlemeleri yapıp eksik parçaları montaj yapıp beyinden gerekli ayarlar yapılınca sorunsuz çalışır biraz maliyetli olur yalnız ....

+1 +Muayeneden sorunsuzda geçebilmek için Far yıkama gereklidir.

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.