Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Direksiyon Hafif Eğik Duruyor

Doğukan Özçelik

Soru

Merhaba, aracımın direksiyonu hafif sola doğru eğik duruyor. Düz yolda sola doğru çok hafif direksiyon eğik durduğu gibi çok hafif sola çekiyor ama çok bariz belli olmamakla beraber, tabi ben bunu hissediyorum. Rot balans yaptırdım fakat halen daha düzelmedi sorun nasıl çözülür yardım edebilir misiniz ?

IMG_7526-01-11-18-09-58.jpeg

IMG_7529-01-11-18-09-58.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
11 dakika önce, Doğukan Özçelik yazdı:

Merhaba, aracımın direksiyonu hafif sola doğru eğik duruyor. Düz yolda sola doğru çok hafif direksiyon eğik durduğu gibi çok hafif sola çekiyor ama çok bariz belli olmamakla beraber, tabi ben bunu hissediyorum. Rot balans yaptırdım fakat halen daha düzelmedi sorun nasıl çözülür yardım edebilir misiniz ?

Rot balanscı direksiyonu düzeltmeliydi. Çekme konusu da rot balanscının işi. Bence siz rot balanscınızı değiştirin sorun kalmaz.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
49 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Rot balanscı direksiyonu düzeltmeliydi. Çekme konusu da rot balanscının işi. Bence siz rot balanscınızı değiştirin sorun kalmaz.

Rot balanscı işini düzgün yapmamış yani, bilgileriniz için çok teşekkür ederim abi

--0 dakika sonra eklendi--
3 dakika önce, adnan canpolat yazdı:

R-B ayarı yapılamamış..

Hocam R-B ayarı ne demek ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Doğukan Özçelik yazdı:

Amma cahil adamım ya :))) Öğrenecem öğrenecem :))

estğ, çokça kullanılır ya rot balans diye bende R-B yazdım kısaca, 

Ben direksiyon kutusunu komple değiştirmiştim garantiden, konuyu görünce belki faydam olur diye bakayım dedim, ama senin araçtaki sıkıntı basit görünüyor. ayar işi.. inşallah öyledir

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 dakika önce, adnan canpolat yazdı:

estğ, çokça kullanılır ya rot balans diye bende R-B yazdım kısaca, 

Ben direksiyon kutusunu komple değiştirmiştim garantiden, konuyu görünce belki faydam olur diye bakayım dedim, ama senin araçtaki sıkıntı basit görünüyor. ayar işi.. inşallah öyledir

Hocam gözümü korkutmayın, o kadar büyük bir şey yoktur ya ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende geçen yıl lastikleri değiştikten ve ayarları yaptırdıktan sonra direksiyon yamuk kalmıştı.Usta ya!!! direksiyon yamuk kalmış deyince herhalde bizi cahil gördü jant yamuk abi demişti.Bende sen işin iyi biliyorsun deyip istediği ücretin yarısını verip "biraz söylendi" ayrılmıştım.Cevizlibağ da Levent Rot Balans var.Akınsa San.Sit.de işlerini iyi yapıyorlar.Konumun yakın ise oraya götürebilirsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.