Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Trafik Cezaları (Kasım 2018 ve Sonrası)

Önerilen Mesajlar

4 saat önce, Yavuz S. B. yazdı:

Ben de sınırları aşıyorum çoğu zaman ama, bizim yollarımız ve şeritte gitmeyi bilmeyen, trafik kültürü olmayan kasap sürücülerle hız sınırı 140 deseniz %10 ile 154 olur ki ben hiç istemem.

Bu tür kontrollu yollarda yapılan yüksek hızların kaza istatistiklerini önemli ölçüde etkilediğini düşünmüyorum.

Bilgisizlik ve dikkatsizlik temek nedenler.

1 saat önce, çağlar çetinkaya yazdı:

kırmızı ışık az olmuş bence en az 1000 TL olmalı

Bence de. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir hikaye:

Beş ülkenin hazine bakanları toplanırlar tabi Türk'de var  ve ülkelerindeki memura verdikleri maaşı ve memurun bu maaşla ne yaptıklarını söylerler. 

Bir tanesi 2000 dolar veririz 1200 dolara geçinir geri kalanla ne isterse yapar der.

Bir tanesi 3000 frank veririz 2500 franka geçinir gerisiyle istediğini yapar der. diğerleri de buna benzer şeyler söyler.

Türk bakan der ki: biz memura 2000 lira veririz geçinmesi için 2500 tl ye ihtiyacı var. geçinmesi için gereken 500 tl yi de nereden bulursa bulsun der.

Bizde yediğimiz cezaları kapatmak için bir yol bulacağız artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Trafiği aksatacak veya tehlikeye sokacak şekilde ardı ardına şerit değiştirme (makas atma) 1002 TL

Şunun altına, trafiği aksatacak şekilde sol şeridi işgal edip yol vermeme 1002 TL yazsalardı keşke.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.