Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araçta Telefonla Konuşma

Ali Gök

Önerilen Mesajlar

9 dakika önce, Ali Gök yazdı:

seyir halinde iken telefonla konuşmaya ceza yazılacakmış. arabam 2014 focus style. seyir halinde iken telefonla konuşmaya en ekonomik ve sağlıklı nasıl bir çözüm bulabilirim. 

1500 civarı bütçe varsa android multimedya . hem bluetooth, hem navigasyon , hem tv-video gibi ihtiyaçlara çözüm olacaktır. 

o kadar bütçe yoksa 50-100 TL ye bluetooth araç kitleri . Sadece BT versiyonu yüksek olsun noname bile yeter..

o da istenmiyorsa basit bir kulaklık bile yeter. sadece kablosunun üstünde cevap verme tuşu olsun yeter. telefon çalarken tek tuşla cevap verilir. 

üçünü de kullandım ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1500 tl vermeme değmeyecek  mondeoya geçmeyi düşünüyorum. blueooth araç kitleri işimi görür. uygun fiyat kalite açısından en iyisi hangisi. şuan parttoa bakıyorum. işin kötü tarafı bu ürünlerden hiç anlamam ne gibi özellikleri olması gerektiğiyle ilgili. nasıl bir arama yapacağımı bile bilmiyorum

Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Size belirtiğiniz fiyatlarda 2 marka öneririm. 1. Jabra 2. PLANTRONİCS. Ben Multimedya almadan PLANTRONİCS kullanıyordum ses netliği gürültü önleyiciliği baya iyi. Fiyatta makul . http://www.vatanbilgisayar.com/plantronics-ml15-bluetooth-kulaklik.html

Teoman S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İki tür sistem var, biri kendi mikrofon ve hoparlörünü taşıyor ve sesi bu hoparlörden veriyor, diğerinde ise aracın ses sistemine girip sesi araç hoparlöründen veriyor.

İlkinde ses biraz karikatürize oluyor, telefonun hoparlörünü kullanmak gibi. Bunlar ucuz. Mesela bu ya da bu.

Ancak araç ses sistemini kullananlar pahalı ve artık kolay bulunmuyor.

Araç değiştirecekseniz ikisi de değmez.

BT kulaklık kullanın veya telefonun hoparlörünü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

teşekkürler cevaplar için

4 saat önce, Cem Boneval yazdı:

...ya da bu.

Bu ürün üstelik BT 4.0 versiyonu aliexpreste 7-8 dolar .sadece 1 ay gibi beklemek lazım..  2-3 tane bunlardan kullandım. En iyisi buydu. Şimdi bizim hatun poloda kullanıyordu düşürdü kırıldı ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.