Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 C-Max için Gem Modülü

Önerilen Mesajlar

2012 C max titanium x aracımda gem modülü ne su kaçmış otokoç servise gittim 7000 tl gibi montaj dahil fiyat çıkardılar bu işi en ucuz şekilde nasıl çözeriz izmirde var mı acaba yonlendirebileceginiz bir usta ya da istanbuldan veya izmirden çıkma bulsak uydurabilir miyiz var mı fikri olan 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2012 C-Max için Gem Modülü olarak değiştirdi

Sorun sadece su alma sonucu oluşan oksitlenme ise, modül açılıp tiner ile temizlenebilir aslında. Belki bunu yapmışsınızdır bilemiyorum ama denemediyseniz denemekte fayda var. Fazla sert davranmadan diş fırçası ile yapılabilecek bir uygulama. Sonuç alma ihtimaliniz var. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Erkan İnce yazdı:

2012 C max titanium x aracımda gem modülü ne su kaçmış otokoç servise gittim 7000 tl gibi montaj dahil fiyat çıkardılar bu işi en ucuz şekilde nasıl çözeriz izmirde var mı acaba yonlendirebileceginiz bir usta ya da istanbuldan veya izmirden çıkma bulsak uydurabilir miyiz var mı fikri olan 

@Gürkan Çakıroğlu'nda bir BCM/GEM modülü var uyuyor olması lazım sizin araca.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 saat önce, Bedirhan Doğan yazdı:

Sorun sadece su alma sonucu oluşan oksitlenme ise, modül açılıp tiner ile temizlenebilir aslında. Belki bunu yapmışsınızdır bilemiyorum ama denemediyseniz denemekte fayda var. Fazla sert davranmadan diş fırçası ile yapılabilecek bir uygulama. Sonuç alma ihtimaliniz var. 

Deneyecegim. şimdilik aracım serviste yatıyor bakacaklar insaallah keyifleri gelirse kesin bilgi verirlerse artık onu da deneyeceğim. Olmazsa çıkma bulacağız çıkma olursa da seri no filan uyması gerekiyormuş bakalım nasıl olacak bu yüzden aracımdan soğudum yemin ederim güzelim arabayı satacağım ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Erkan İnce yazdı:

Deneyecegim. şimdilik aracım serviste yatıyor bakacaklar insaallah keyifleri gelirse kesin bilgi verirlerse artık onu da deneyeceğim. Olmazsa çıkma bulacağız çıkma olursa da seri no filan uyması gerekiyormuş bakalım nasıl olacak bu yüzden aracımdan soğudum yemin ederim güzelim arabayı satacağım ??

O kadar da büyütecek, araçtan soğutacak bir şey yok. Seri no ile filan da bir alakası yok sasece parça numarasının uygun olması ve sizin aracınıza göre porgramlanması lazım. Ben sırf keyif için değiştirdim basitleştirmek için öyle söyleyeyim. 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Erkan İnce yazdı:

Programlamaya biraz baktım internetten basit gibi görünüyor ama  ?? yine de bilene yaptırmak lazım galiba. Bu arada basitlestirmek için degistirdigin gem modülü mu yoksa yanlış mı anladım ???

Evet BCM/GEM modülünü sonradan taktığım bir modülü çalıştırmak için degistirmem gerekti.

Programlamayı siz yapamazsınız elbette servis cihazıyla yapılmalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.