Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Beni Bırakın Siz Kaçın

Önerilen Mesajlar

Doğuştan zeki olan bunun için hiç emek sarf etmemiş insanların az çabayla başarı kazanması takdir ediliyor.

Fakat doğuştan gelen güzelliği sayesinde, (az çabalayarak) insanların başarı kazanması aşağılanıyor.

Bir de güzelliğini paraya çevirmeyip gecenin karanlığında nöbete kalanlar var. Tebrikler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2000'lerin ortalarında Roma'da bir toplantıdayım. Sabah 7:30 gibi otobüsle toplantı mekanına gidiyorum. Durakta biraz uzunca durduk. Etrafı seyrediyorum.

Marketten dikkat çekmemesi imkansız güzellikte sarışın bir genç kız çıktı. Elinde kitap, saçlarını savurup karşıdan karşıya geçti. Ağzım açık hayranlıkla seyrediyorum.

Fakat bir tuhaflık var, üzerinde sarı, kaba ve bol bir tulum var. 

Koşar adım karşı kaldırımda ilerledi, bekleyen çöp kamyonun sürücü kapsını açtı, bindi, ve hızla gazlayarak yola çıktı.

Film seti sandım uzun süre, ama değildi.

Yani güzellik bir genetik sonuç, bazı ülkelerde güzel anlayışına uyan insan sayısı daha fazla ve tüm güzeller manken, model veya artiz olmuyor. Çünkü güzellik oldukça sıradan bir durum sayılıyor.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende Almanya'da büyük bir botanik parkta dolaşırken seyyar yiyecek vb. Satan standların birinde bir hanım kızımızı görmüştüm sarı saçlar mavi gözler bizim buraya getir tv de insanlar aşık olsun o kadar yani, hatun köfte kızartıyordu ızgarada.

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.