Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Otomatik Sürüş Testleri | Euro Ncap #testingautomation

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Yeni araç güvenliği teknolojilerinin faydalarını bağımsız olarak değerlendirmek için devam eden taahhüdünün bir parçası olarak, Euro NCAP, on araç ile Otoyol Yardımı sistemlerinin karşılaştırmalı performansını test etti: Audi A6, BMW 5 Serisi, DS 7 Crossback, Ford Focus, Hyundai NEXO, Mercedes-Benz C Sınıfı, Nissan LEAF, Tesla Model S, Toyota Corolla ve Volvo V60. Otoyol yardım sistemleri, otoyollardaki sürüş koşullarında sürücüyü desteklemek için Adaptif Hız Sabitleme, Şerit Merkezleme ve Hız Destek Sistemlerini bir araya getiriyor.

Tamamı: https://anasayfa.focusclubtr.com/2018-otomatik-surus-testleri-euro-ncap/

2018 Otomatik Sürüş Testleri.png

Focus Video

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19.10.2018 - 02:58 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Yeni araç güvenliği teknolojilerinin faydalarını bağımsız olarak değerlendirmek için devam eden taahhüdünün bir parçası olarak, Euro NCAP, on araç ile Otoyol Yardımı sistemlerinin karşılaştırmalı performansını test etti: Audi A6, BMW 5 Serisi, DS 7 Crossback, Ford Focus, Hyundai NEXO, Mercedes-Benz C Sınıfı, Nissan LEAF, Tesla Model S, Toyota Corolla ve Volvo V60. Otoyol yardım sistemleri, otoyollardaki sürüş koşullarında sürücüyü desteklemek için Adaptif Hız Sabitleme, Şerit Merkezleme ve Hız Destek Sistemlerini bir araya getiriyor.

Tamamı: https://anasayfa.focusclubtr.com/2018-otomatik-surus-testleri-euro-ncap/

2018 Otomatik Sürüş Testleri.png

Focus Video

Emeğine sağlık hocam.. Ufak bir sorum olacaktı müsaaden olursa; hazırlamış olduğun bu tabloda ' başarılı - başarısız ' gibi sonuçları Ncap'in sayfasında otomobillere özel detaylı pdf dosyalarında yazanlardan mı edindin ? Çok detaylı bakamadım fakat genelde sürücü ön planda, dengeli ve elektronik sistem öncelikli gibi sonuçlar var. Senin belirlediğin gibi başarılı - başarısız tarzında sonuçları gösteren bir kısım var da ben mi bulamadım yoksa metinlerin genelini çevirerek çıkardığın bir sonuç tablosu mu bu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Cenk Demirel yazdı:

Emeğine sağlık hocam.. Ufak bir sorum olacaktı müsaaden olursa; hazırlamış olduğun bu tabloda ' başarılı - başarısız ' gibi sonuçları Ncap'in sayfasında otomobillere özel detaylı pdf dosyalarında yazanlardan mı edindin ? Çok detaylı bakamadım fakat genelde sürücü ön planda, dengeli ve elektronik sistem öncelikli gibi sonuçlar var. Senin belirlediğin gibi başarılı - başarısız tarzında sonuçları gösteren bir kısım var da ben mi bulamadım yoksa metinlerin genelini çevirerek çıkardığın bir sonuç tablosu mu bu ?

Tamamen 1 ve 0 odaklı, zaten Ncap yorumu yazıda mevcut. Benim yaptığım kazayı kendi önlemiş mi önlememiş mi bu kadar. Yazıyı çoğu kişi okumaz diye hazırladım, aslında önemli değil çok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Tamamen 1 ve 0 odaklı zaten Ncap yorumu yazıda mevcut. Benim yaptığım kazayı kendi önlemiş mi önlememiş mi bu kadar. Yazıyı kimse okumaz diye hazırladım. 

Anladım hocam. Tekrar emeğine sağlık tablo o noktada gerçekten yararlı olmuş. Teşekkür ederim ?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.