Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kaza Yaşadım Fikir Verir Misiniz? :(

Cihat Y

Önerilen Mesajlar

16 saat önce, Cihat Y yazdı:

Sizce onarımla halledilebilir mi

Boyasız göçük düzeltme merkezlerine uğramanızı tavsiye ederim. 

Ön kapıda hiç bir şey yok diyebilirim. Zira pastayla çıkacaktır. 

Ancak arka kapının boyanması gerekebilir. 

Değişime yanaşmayın derim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle herkese teşekkür ederim yardımcı olmanızdan dolayı. Sigorta kayseride metinler ford yetkili servisiyle anlaşmalıymış. Araca bugün pasta uyguladım tüm siyahlığı aldım. Servisde  kaza raporu geldikten sonra işlemler başlayacak değişim kabul etmediğimi bildirdim. Yaparlarsa yaparlar yoksa böyle bineyim diyorum. 

E9853D19-0018-4F2C-A80B-07C8926596D6.jpeg

--0 dakika sonra eklendi--

Kapı kolu değişecek sanırsam birde ordaki lekeyi alamadım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İş icabı İstanbul içi çok araba kullanmak zorunda kaldığım için (focus MK2-MK3 ve MK3,5) benzer kazalar benim de başıma geldi. İlk mesajınızda bahsettiğiniz boyandıktan sonra araç kapılarında düzen tutmama gibi bir problem hiç olmadı. Eğer 3-5 yılda bir kaza yapıyorsanız boyatın içiniz rahat etsin. Biz firmada kaza biriktiriyorduk. 2-3 ufak kaza sonrası (çizik/ezik vs.) sonrası araç kapısı boyanıyordu. Tekrar geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16.10.2018 - 17:47 tarihinde, Cihat Y yazdı:

Peki servis kapıyı değiştirse değer kaybı 2. Elde ne kadar olur tahmininiz var mı?  

Değer kaybı davası açın. Daha önceden hasarı yoksa arabanın kaybınızın bir kısmını karşılamış olursunuz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.