Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sportage Mi? Focus 3,5 Mu?

tuncer akarsu

Önerilen Mesajlar

Sitemizde belki konu vardır ama bulamadığımdan konuyu açtım, 

Ben focus hastasıyım abimde de 2015 trendx lpg li focus sedan var. Focus ile sportage arasında kaldım. Sportage da yok yok ve suv tarzı. Ancak yakıtı ve satarken ağır gitmesi korkutuyor. 2015-16 style focus yada 2012 sportage aynı paralara alınabilir. Fikirlerinizi beklerim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sportage ile şehir içi 10 litreler civarı gezersiniz en iyimser tahminle. Focus benzinle bile 8 civarı olur. Sportage gövde dezavantajı ile hiç de tatmin etmeyen bir performansa sahip. Focus'la rampa hariç performans sizi çok üzmez. Trend x bile olsa makyajlı Focus oldukça kalitelidir Sportage'a göre. Sürüş zevki ve yoldaki dinamikleri açısından ise karşılaştırılamazlar bile.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende abinin aracından var. Suv sınıfına geçmeyi düşünüyorum. İx35 ve sportage modellerine bakıyorum, ancak vazgeçtim. Çünkü bu iki araçta focusdan fazla tüketime sahip, üstelik LPG sistemi daha pahalı.. Biraz yüksekde araç kullanayım diye ekonomi Ve motor sorunsuzluğumdan vazgeçmem... Bu yüzden kaşkai dizele gücüm yetene kadar beklemeye karar verdim.. Kısacası gdi motora sahip ix35 ve sportageden vazgeçtim.. Sorunsuz ve ekonomik araç istersen focus derim.. 

Serkan erden tarafından düzenlendi
Hata
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ne konuda fikrimiz merak ediliyor ? 

Siz olsanız hangisini alırdınız mesela

--0 dakika sonra eklendi--
6 saat önce, Serkan Z. yazdı:

Sportage ile şehir içi 10 litreler civarı gezersiniz en iyimser tahminle. Focus benzinle bile 8 civarı olur. Sportage gövde dezavantajı ile hiç de tatmin etmeyen bir performansa sahip. Focus'la rampa hariç performans sizi çok üzmez. Trend x bile olsa makyajlı Focus oldukça kalitelidir Sportage'a göre. Sürüş zevki ve yoldaki dinamikleri açısından ise karşılaştırılamazlar bile.

Eyvallah hocam 

--1 dakika sonra eklendi--
6 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ne konuda fikrimiz merak ediliyor ? 

3 saat önce, Serkan erden yazdı:

Bende abinin aracından var. Suv sınıfına geçmeyi düşünüyorum. İx35 ve sportage modellerine bakıyorum, ancak vazgeçtim. Çünkü bu iki araçta focusdan fazla tüketime sahip, üstelik LPG sistemi daha pahalı.. Biraz yüksekde araç kullanayım diye ekonomi Ve motor sorunsuzluğumdan vazgeçmem... Bu yüzden kaşkai dizele gücüm yetene kadar beklemeye karar verdim.. Kısacası gdi motora sahip ix35 ve sportageden vazgeçtim.. Sorunsuz ve ekonomik araç istersen focus derim.. 

Saolasınız

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, tuncer akarsu yazdı:

Siz olsanız hangisini alırdınız mesela

Anladım. Benim ihtiyacımı şu an klasik C sınıfı karşılar bu sebeple böyle bir araşıya girmezdim.

Bizden yorum bekliyorsanız mümkün mertebe sizi tanımamız lazım yoksa hiçbir anlamı yok söylediklerimizin.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok yakıt tüketiyor denilen araç eğer Kia Sportage 2012 1.6L Atmosferik ise, bu araç kesinlikle ve kesinlikle Focus MK3 1.6L atmosferikten çok çok fazla yakmıyor.

İmzamdaki 1.6L eski atmosferikten 100 km'de 1 lt daha az yakıyordu şehir içinde, arka arkaya gittim bu arabayla gözümle gördüm ? 

Velhasıl bu tür sadece yerden yüksek, neredeyse hiç artısı olmayan bir karoserde tüketim devasa artmıyor zaten. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.