Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Size de Çekilişten Hediye Çıkar Mı?

Misafir

Önerilen Mesajlar

Doğan Kabak, Çetaş Ford yetkili servisinde iki video çekmişti (satış temsilcisi ve serviste çalışma)..Bir videosunda 5 kişiye(Ford marka aracı olan) periyodik bakım hediye ediyordu..Soru ise ilk videosu içinde bahsettiği, Çetaş'ın yıllık araç satış adedi idi..Bende herkes gibi cevabı yazdım, nasılsa çıkmaz diyerek..Hatta 1 gün sonra yazdım..Bir ileti geldi, bana çıkmış:) bir 5 bin km var bakıma..Üstad Doğan Kabak ve Çetaş otomotive tekrardan çok teşekkür ediyorum..Bakım hediyesinden öte merak ettiğim şu; Bu tarz çekiliş, bilet vs. konularında forum üyelerimiz ne kadar şanslı? Daha önce şansları nasıldı bu konularda? Neler kazandılar? 

-Lisedeyken yerel bir yazarın imza gününde numara dağıttılar..Kitabı bana çıkmıştı:)

İlgili videolar:

(Çırak serisi, Doğan kabak)

1- 

2-

20181013_152728.png

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Buluşmaya gelenlerin çoğuna çekilişten hediye veriyoruz oran çok yüksek. Şartsız hem de.

Maalesef Polonezköy e katılamadım..Ama Trabzon parkta dahi karşılıklı paylaşımlar olmuştu:) Bazıları çok şanslıdır, aramızda var mı diye merak ettim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, okan ali yazdı:

Hayirli olsun halit.. şu yoklukta yetkili serviste bakim çok iyi.. videolari bende izledim fordum yok diye ve tabiki çikmaz diye yazmadim ?

Bundan sonra yazın..Aynı temenni vardı..Demek ki çıkabiliyormuş:))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

level diye bi oyun dergisi vardı onun 100. sayı çekilişinden bluetooth dongle çıkmıştı, tamda gidip teknosadan aldığım gün ? gidip bide teknosaya iadeyle uğraştım ? başka varmı hatırlamıyorum ama bunu unutmuyorum ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Size de Çekilişten Hediye Çıkar Mı? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.