Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Erhan Er. yazdı:

Otomobildünyam’ın incelemesini de ben ekleyim

Ekonomik güç izin verseydi alınacak kombin bu:) renk, paket vs..Diğerleriyle çok farklı duruyor..Sedanın jantı görünce, 3.5 titaniumu bilmeyene göster, o daha yeni der:) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Erhan Er. yazdı:

8 ileri şanzıman getrag’mıydı? Benim aklımda ford üretimi diye kalmış... 

GM-Ford geliştirmesine sahip. Yani forumda okuduklarınızı doğru ? 

Ayrıca GETRAG üretimli mevcut şanzımanlar da Ford ortaklığı ile üretiliyordu, zaten direkt satın alım yok. Ürünün üretim yeri hala Getrag'da mı bilmiyorum. Ama önemli olan ar-ge'dir bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

Sinan gerçekten bu kadar beğendi mi yoksa otosan sponsorluğunun etkisi var mı emin değilim ? 

Öncesinde biraz muhabbet ettik, onlardan bahsetmiş ? Sonrasında sürüş konusu biraz açıldı ama fazla konuşmadık yemek içme derken araba konusu kapanıyor zaman ilerledikçe ? Torsiyon hakkında şikayeti yoktu o sırada. Ancak ben şanzıman konusunda onunla aynı fikirde değilim, bazı noktalarda pws daha iyiydi. Anlatacağım geceye doğru az kaldı. Bu arada F/O'daki bu tür ilişkilerde sonuçların direkt etkili olacağını sanmıyorum, çok relaxlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bir çift kavrama şanzumana göre daha iyi olacağını hiç düşünmedim. En iyi ihtimal çok aratmaz dedim hiç sürüş yapmadan. 

--3 dakika sonra eklendi--
15.11.2018 - 22:52 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

Sinan gerçekten bu kadar beğendi mi yoksa otosan sponsorluğunun etkisi var mı emin değilim ? 

Sanmıyorum. Çünkü gerçekten video dışındada her daim Ford hayranlığını söyler anlatır. Geçen haftalarda görüşmüştük. Cliodan sonra, Alfa alamazsam net Ford alırım diyordu. Mondeo mk5 inde en iyi konfora sahip model olduğunu söylüyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.