Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

MCA Arka Kapı iç Açma Ve Kapı Cebi işıklandırması

Önerilen Mesajlar

Merhaba

2018 model Titanyum MCA sedan aracımda ön kapılarda kapı iç açma ve kapı ceplerinde led aydınlatma orijinal olarak var.

Aynı uygulamayı arka kapılara yapmak istiyorum. Tercihim orijinal malzeme temini ile uygulamak. Bu konuda bu kasaya uygulama yapmış yada ürün temin etmiş arkadaş var mı? Yada parça kodlarını bilen arkadaş var ise paylaşım ve yardımlarını bekliyorum.

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yetkili servisten temin edip, servise veyahut kendiniz montaj yapabilirsiniz. Parça kodu hakkında bilgim yok bilen arkadaşlar yardımcı  olacaktır. ? 

Mustafa Islamcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Mustafa Islamcan yazdı:

Yetkili servisten temin edip, servise veyahut kendiniz montaj yapabilirsiniz. Parça kodu hakkında bilgim yok bilen arkadaşlar yardımcı  olacaktır. ? 

Teşekkür ederim Mustafa Bey,

Mümkünse bu uygulamayı yapmış arkadaşların tecrübesi ve bilgisine ihtiyaç duymaktayım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler Murat Bey

Ancak Kuga veya C max ın bazı versiyonlarında var bildiğim kadarı ile, onların arka kapı iç kolları uygulanabilir mi?

9 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Orjinal kapı kolu olarak, arkalarda bu şekilde bir opsiyon görünmüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer kapı kolların boyutları öndekilerle aynıyda onlar takılır elektirikte cam tetiklerinden alınır. Ben neon uyguladım ordan çektim elektiriği. Önlerede aydınlatmalı kapı kolu aldım elektiriğide cam tetikten.

Teoman S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Teoman S. yazdı:

Eğer kapı kolların boyutları öndekilerle aynıyda onlar takılır elektirikte cam tetiklerinden alınır. Ben neon uyguladım ordan çektim elektiriği. Önlerede aydınlatmalı kapı kolu aldım elektiriğide cam tetikten.

Teşekkürler Teoman Bey

Enefjiyi bende sizin yaptığınız gibi düşünüyorum. Sağ kapı iç açmalar aynı ancak sol ön kapı ile sol arka kapı kilitleme tuşlarınan dolayı farklı. Aslında sol arka kapı ledli orjinal bulsam uygulamayı yapacağım. Arka kapı ceplerinin görünmeyen şeķilde ip neonda uygulanabilir. Burada önemli olan renkler ön ve kapı mandalı ile aynı tonda olmalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Sağ taraf aynı ise, sol tarafada sağdan direksiyonlu versiyonun kapı kolu takılabilir. Kugada da arkada led yok.

Abi kolu açma yönü ters oluyor. Farklı direksiyon bulsa bile kapı açma dili uymuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.