Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus Mk4 Türkiye Donanım, Motorları ve Fiyatlar (Sadece Bu Konular)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Jant hakkında siteye bilgi yazdım onu okuyuver işine gelirse ? Yine söylüyorum tek sen mükemmelsin hocam geri kimsenin kafa senşn kadar parlak değil ? Maruz gör onları da. Unutma bu iş bir ticaret başarız adam duramaz. ?

başarıyı görüyoruz zaten her sene bir önceki binek satışlarını arıyorlar seneye bu seneki satışıda bulamayacaklar başarıda nasıl başarıysa hersene düşüyor ,bayiler kapanıyor...Ha birde ST dizelde neden manuel yokmuş? Bu ve buna benzer sacma sapan motor donanım kombinasyonlarını neden saçma sapan kendi keyiflerine göre seçiyorlarmış ?Birak müşteri kendi seçsin ne istiyorsa bunlarida ilet degerli dostlarimiza ,selamımi mutlaka söyle ...Türk halkı olarak hepimiz öpüyoruz OTOSANı...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dur ben de az taşlayayım ? Gösterge ekranı görsellerde az büyümüş gibi görünüyor. Ama gerçekte eski kasa ile birebir aynı. 2010'dan bu yana bu konuda bu kadar az ilerleme kaydedilmesini anlamak zor. Sadece yazılımı güncellemişler, ve etrafındaki çerçeveyi kaldırmışlar.

Ayrıca o jantı seçen arkadaşa ben de bi selam göndereyim. 4 farklı 17" jant seçeneği içinde en çok kapağa benzeyeni seçmişler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Yakup Çağatay bir de hayalet ekran sorsan. Duyum var mı yapacaklar mı öyle bir şey.

Jant hakkaten iğrenç. Eski eco serilerdei kapak jantlara benziyor. Bence trendx 16 jant en güzel. Keşke 17 si ol da 

Bu arada Ozanın lafı üstüne nissana gittim. 1.6 dizel oto Qq tekna bayağı dolu harbi 140lı rakamlara veriyorlar. 

• Şaşırmış 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bu jantı seçmediler, seçtirdiler. Tanıtım görsellerini bile değiştirmemişler.

Ben böyle saçma bir şey duymadım. Herkes başka jant seçebiliyor, Türkiye neden seçemiyor? Ayrıca 17" neden olmak zorunda. Mesela Almanyada titanyumda standart 16" var. Bizimkilerin koyamadığı 17" jant da opsiyonel. Ben o 17" yerine 16" olanı koyarım. Alıcıların yüzde 90'ı tınlamaz bile. Ama şimdi neredeyse tamamı, ulan acaba doğru mu yapıyoruz diyecek. 

cant.jpg

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Ben böyle saçma bir şey duymadım. Herkes başka jant seçebiliyor, Türkiye neden seçemiyor? Ayrıca 17" neden olmak zorunda. Mesela Almanyada titanyumda standart 16" var. Bizimkilerin koyamadığı 17" jant da opsiyonel. Ben o 17" yerine 16" olanı koyarım. Alıcıların yüzde 90'ı tınlamaz bile. Ama şimdi neredeyse tamamı, ulan acaba doğru mu yapıyoruz diyecek. 

cant.jpg

İlk duyduğumda aynı tepkiyi verdim. Yarın yetkilisinden detayını alabilirsem bakalım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Otokoç  müşteriye kendi arabasını oluşturma imkanı tanımıyor , belli kalıpların dışına çıkamıyorsun. Ben aracımda adaptif hız sabitleyici olsun istiyorum ama bunun için fiyatı 7.800 ü bulan ve içinde para vermek istediğim özelliklerin hepsini almak zorunda bırakılıyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 dakika önce, H. Cenk yazdı:

@Yakup Çağatay bir de hayalet ekran sorsan. Duyum var mı yapacaklar mı öyle bir şey.

Jant hakkaten iğrenç. Eski eco serilerdei kapak jantlara benziyor. Bence trendx 16 jant en güzel. Keşke 17 si ol da 

Bu arada Ozanın lafı üstüne nissana gittim. 1.6 dizel oto Qq tekna bayağı dolu harbi 140lı rakamlara veriyorlar. 

??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Yakup Çağatay Son güncellenen Türkiye donanım paketlerinde ki özelliklere baktım ama arka kol dayamayı ne titanium ne de st-line versiyonda göremedim. Başka bir başlıkta da konuşulmuştu sanırım ama titanium veya st-line'da led ön far da göremedim. Senden rica etsem lansmanda yetkililerle donanımlar hakkında konuşma imkanın olursa şu arka kol dayama ve en azından st-line versiyonda thor çekiçli led farın standart olması hususunu da bir sorabilir misin ?

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Thor olmaz büyük ihtimalle. Olsa şimdi koyarlardı opsiyona. Arada fiyat farkı az olduğu için birbirine kırdırmazlar muhtemelen. Arka kol dayama yok büyük ihtimalle ama soracağım bunları çünkü listeye hiç olmayanları yazmamışlar haliyle ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford Focus Mk4 Türkiye Donanım, Motorları ve Fiyatlar (Sadece Bu Konular) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.