Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus Mk4 Türkiye Donanım, Motorları ve Fiyatlar (Sadece Bu Konular)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ford Co-Pilot 360 (EcoBlue motor seçeneği ile) 7.800 TL

Geliştirilmiş Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Dur& Kalk(Stop&Go) Özellikli (8 İleri Otomatik Sanzıman)

Adaptif Hız Kontrol Sistemi (Manuel şanzıman)

Çarpışma Önleme Yardımcısı (Yaya ve Bisikletli algılama özelliği ile)

Şerit Takip Sistemi, Şeritte Kalma ve Şerit Hizalam Yardımcısı

Takip Mesafesi Uyarı Sistemi

Acil Durum Manevra Destek Sistemi

Trafik Levhası Tanıma Sistemi

Sürücü Dikkat Takip Sistemi ve Otomatik Yanan Uzun Farlar

Bu 7.800 liralık Co-Pilot opsiyonunun içinde şu sıralanan özellikler mi bulunuyor ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Fiyatlar

Trend X 1.5 Ti-vct Manuel 135.000

Trend X 1.5 Ti-vct Otomatik 145.000

Trend X 1.5 EcoBlue Manuel 151.000

Trend X 1.5 EcoBlue Otomatik 162.000

Titanium 1.5 Ti-vct Manuel 151.000

Titanium 1.5 Ti-vct Otomatik 162.000

Titanium 1.5 EcoBlue Manuel 167.000

Titanium 1.5 EcoBlue Otomatik 178.000

ST-Line 1.0 EcoBoost Otomatik 169.500 

ST-Line 1.5 EcoBlue Otomatik 186.500

4K ve 5K için fiyatlar. ST-Line sadece 5K.

Bunlar da öyle mi? Yani arabalar geldiğinde ötv indirimi devam ediyor olursa bu fiyattan mı alınacak, indirim uygulanıp hesaplanarak mı?

Örneğin, ST-Line 1.5 EcoBlue Otomatik 186.500 -> 167850 mi oluyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Cenk Demirel yazdı:

Ford Co-Pilot 360 (EcoBlue motor seçeneği ile) 7.800 TL

Geliştirilmiş Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Dur& Kalk(Stop&Go) Özellikli (8 İleri Otomatik Sanzıman)

Adaptif Hız Kontrol Sistemi (Manuel şanzıman)

Çarpışma Önleme Yardımcısı (Yaya ve Bisikletli algılama özelliği ile)

Şerit Takip Sistemi, Şeritte Kalma ve Şerit Hizalam Yardımcısı

Takip Mesafesi Uyarı Sistemi

Acil Durum Manevra Destek Sistemi

Trafik Levhası Tanıma Sistemi

Sürücü Dikkat Takip Sistemi ve Otomatik Yanan Uzun Farlar

Bu 7.800 liralık Co-Pilot opsiyonunun içinde şu sıralanan özellikler mi bulunuyor ?

aynen

Şimdi, Ozan Kar yazdı:

Bunlar da öyle mi? Yani arabalar geldiğinde ötv indirimi devam ediyor olursa bu fiyattan mı alınacak, indirim uygulanıp hesaplanarak mı?

Örneğin, ST-Line 1.5 EcoBlue Otomatik 186.500 -> 167850 mi oluyor?

Abi fiyatlar inmiş hali -inside- ?  Fiyatlar da Kasım sonuna kadar geçerli öyle yazıyor ? 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanium donanım için bazı eleştirilerde bulunacağım,

1- manuel versiyonlarda elektrikli park freni yerine mekanik el freni bulunması   (varmış? )

2-ön park sensörlerinin opsiyon olarak dahi sunulmayışı (kablosuz sarj ünitesi standartken bu nasıl olmaz!)

3- her kullanıcının kullanmayacağı kablosuz sarj ünitesi bulunması (hem ingiltere hem almanyada opsiyon), herkesin kullanmayacağı için opsiyon olarak sunulmalıydı diye düşünüyorum sonuçta sevabına koymuyorlar parasını alıyorlar, ön park sensörü bulunmayan araçta kullanmayacağım kablosuz sarj ünitesine para vermek istemem.

4-head up display ve otomatik park özelliklerinin opsiyon olarak dahi sunulmayışı

5-en üst paket olmasına rağmen hem ön hem arka farların halojen gelmesi, (rakiplerinin en üst paketlerinden standart led mevcut  golf, leon, octavia, megane vb )

Bana göre yeni focustaki bunca donanımı 2 pakete şıkıştırıp bazılarını koymamak yerine paket sayısı ve opsiyon sayısı arttırılsa, style ve titanium-x paketler geri dönse fena olmazdı.

Mehmet Yavuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Yooo ? Var. 

Varmış ben yanlış görmüşüm trendde yokmuş, ?  Hocam yarın yetkili yerlere ön park sensörleri konusunu iletebilirseniz en azından titanium x yapıp bir şekilde koysunlar, niye koymamışlar onu da merak ediyorum açıkcası? 

Mehmet Yavuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En son bildiğim kadarıyla Active, Vignale ve SW versiyonlar motora bakılmaksızın bağımsızla gelecekti. 1.0 benzinli, 1.5 atmosferik ve 1.5 dizel ise torsiyonla. Şimdi, fiyat listesinde ismi bulunan ( SW Trend X 1.5 EcoBlue 120 PS Manuel 156.000 TL, SW Trend X 1.5 EcoBlue 120 PS 8 ileri Otomatik 167.000 TL,  SW Titanium 1.5 EcoBlue 120 PS Manuel 172.000 TL, SW Titanium 1.5 EcoBlue 120 PS 8 ileri Otomatik 183.000 TL ) bu SW karoserli trend x, titanium donanımlı 1.5 dizel araçlar dizel olmasına rağmen SW olduğundan bağımsız süspansiyonla mı gelir acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

trend-x bayağı doldurmuşlar ama kararan ayna ve yağmur sensörü olsaymış iyi olurdu..

205-60-16 yı ben şuanda kış lastiğimde kullanıyorum..çok yumuşak ve kasislerden çok rahat geçiyor..bu lastiği sürünce 205-55-16 beton gibi ? 

tred-x 1.0 koyup 140 a satarlar sanırım

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

TrendX donanımını gayet yeterli buldum. Atmosferik, ecoobost, ecoblue ve bunların otomatik manuel şanzıman kombinasyonlarının hepsinin olması da güzel. Ancak ön sis farlarının tasarımından dolayı TrendX ve Titaniumu bir türlü sevmedim. 18” jantlı araba hem konfor hem de lastik maliyeti yüksek olacağından stline da bana hitap etmiyor. Geriye active ve vignale kalıyor. D segmenti parası olacağını tahmin ettiğim vignale donanımına da ulaşmak zor olacağından active benim için tek seçenek gibi. 

Arabada en sevmediğim kısım ise kapı içleri oldu. Çok kaba görünüyor. Yolafocusla’da gördüğüm kapı iç tasarımındaki detaylar hoşuma gitmedi.

Erhan Er. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Yarın İstanbul'a gelebilir misin? Gel seni hepsiyle tanıştırayım tüm sözlerini direkt ilet. ? Söz veriyorum görüştüreceğim. Böylelikle derin bir nefes alabileceğiz ancak.  

sen burdaki yazılanları direk ilet işte,birde deki OTOSAN yöneticilerine bu işten hiçbirşey anlamıyorsunuz de ,birde titanium jantı çok aramışlar mı seçerken benim adıma bunlari ilet birde selam söyle  .Zaten bu ışten anlasalardı ford binek satış miktarı ve bayı sayısı git gide düşmezdi..Seneye bu seneki satışlarıda bulamayacaklar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

sen burdaki yazılanları direk ilet işte,birde deki OTOSAN yöneticilerine bu işten hiçbirşey anlamıyorsunuz de ,birde titanium jantı çok aramışlar mı seçerken benim adıma bunlari ilet birde selam söyle  .Zaten bu ışten anlasalardı ford binek satış miktarı ve bayı sayısı git gide düşmezdi..Seneye bu seneki satışlarıda bulamayacaklar

Jant hakkında siteye bilgi yazdım onu okuyuver işine gelirse ? Yine söylüyorum tek sen mükemmelsin hocam geri kimsenin kafa senşn kadar parlak değil ? Maruz gör onları da. Unutma bu iş bir ticaret başarız adam duramaz. ? Sen hala adamların ne istediğini, hedefini bilmiyorsun hala aynı değirmende su dövüyorsun. Ben senin cümlelerini böyle aktaracak kadar samimiyetim yok gel aynen sen söyle. Klavye ile yazmaktan sıkılmadın mı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford Focus Mk4 Türkiye Donanım, Motorları ve Fiyatlar (Sadece Bu Konular) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.