Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus Mk4 Türkiye Donanım, Motorları ve Fiyatlar (Sadece Bu Konular)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

bence sen çalışma, OTOSAN dersine çalışsın

Yarın İstanbul'a gelebilir misin? Gel seni hepsiyle tanıştırayım tüm sözlerini direkt ilet. ? Söz veriyorum görüştüreceğim. Böylelikle derin bir nefes alabileceğiz ancak.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Otomatik parkın sadece ST-Line ile olmasını yadırgadım.

Türkiye şartlarında çok da kullanılan bir özellik değil zaten. Ben de style plus var otomatik park yerine kol dayamayı tercih ederdim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Mehmet Akpunar yazdı:

Türkiye şartlarında çok da kullanılan bir özellik değil zaten. Ben de style plus var otomatik park yerine kol dayamayı tercih ederdim. 

Neredeyse tüm test araçlarında olduğu için, kullana kullana alışıyor insan ? Bir de yenileri az daha kabiliyetli ve nitelikli o yüzden olsa iyi olurdu sonuçta opsiyon olacaktı. Bakalım gidince ilerde ne gibi güncellemeler olabilir öğrenmeye çalışacağım, her ne kadar ağızlarından laf almak zor olsa da ? 

--4 dakika sonra eklendi--
3 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

merak ettiğim iki sorum var ?

1-)bu fiyatlar ötv indirimlimi ?

2-)1.5 dizel otomatik full ops cam tavan bi-led far ağzına kadar dolu bir araç fiyatı ne kadardır ?

1- Evet

2- 225 bin TL

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

2- 225 bin TL

Ford almanyanın sistesinde konfirügatörde full dolu titanium dizel otomatik focus 32000€ ülkemizde 225k tl.  Rastgele olarak insginiayı seçtim  full+full olan ülkemizde  267k tl almanyada  47000€ . İkiside almanyada üretilen ve ithal edilen modeller olduğu halde ford gereksiz pahalı. Ötv indirimsiz full+full focusu 230k civarlarına beklerken ötv indirimli 225k fiyata geldi.

Mehmet Yavuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Mehmet Yavuz yazdı:

hocam ford almanyanın sistesinde konfirügatörde full dolu titanium dizel otomatik focus 32000€ ülkemizde 225k tl, rasgele olarak insginiayı seçtim  full+full olan ülkemizde  267k tl almanyada  47000€ . İkiside almanyada üretilen ve ithal edilen modeller olduğu halde ford gereksiz pahalı. Ötv indirimsiz full+full focusu 230k civarlarına beklerken ötv indirimli 225k fiyata geldi.

Sana yaparlar bi güzellik, yeterki sen full+full alan %1'lik kesimde ol ?  Mevcut Focus ile kıyaslayabildin mi fiyatları? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Yarın İstanbul'a gelebilir misin? Gel seni hepsiyle tanıştırayım tüm sözlerini direkt ilet. ? Söz veriyorum görüştüreceğim. Böylelikle derin bir nefes alabileceğiz ancak.  

Otomatiğin niye 10-11 bin olduğunu sorar mısın. Maazallah ıslak çift kavrama olsa 25 bin olacakmış demek ki ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Sana yaparlar bi güzellik, yeterki sen full+full alan %1'lik kesimde ol ?  Mevcut Focus ile kıyaslayabildin mi fiyatları? 

Fiyatları kıyaslarken donanımları eşit olsun diye doldurdum ? Fiyatlar dizel için mevcut mk3lerle aynı olsada ti-vct trend-x için 20k titanium için 10k daha pahalı. Ecoboost beklediğim fiyatlardan ti-vct giriş yaptı? 

Mehmet Yavuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Mehmet Yavuz yazdı:

Fiyatları kıyaslarken donanımları eşit olsun diye doldurdum ? Fiyatlar dizeller mevcut mk3lerle aynı olsada ti-vct trend-x için 20k titanium için 10k daha pahalı. Ecoboost beklediğim fiyatlardan ti-vct giriş yaptı? 

Donanımlara bakarak tabi. Bunlara bakıp yarın yorumlayacağız inş.  İlk etapta ST-Line'daki dizel/benzinli farkına bakacak olursak ti-vct'nin pahalı girdiğini görebiliyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

ötv indirimli 225 nasıl oluyor?

--1 dakika sonra eklendi--

213'ü geçemiyor diye mi dedin ? Haklısın onda.

--13 dakika sonra eklendi--
39 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Otomatiğin niye 10-11 bin olduğunu sorar mısın. Maazallah ıslak çift kavrama olsa 25 bin olacakmış demek ki ..

Bu motor bizle birlikte Avrupa'da üç ülkede satışta. Çin ise ana akımı, Hindistan değil bu arada  

Bir ülkede  1.5 Manuel 17,900 Euro, Otomatik 19,800 Euro.

Diğer ülkede 1.5 Manuel 15,590 Euro, Otomatik 17,190 Euro. Bunda 1.0 eb ve 1.5 dizel olursa fark 1700 Euro.

10 bin TL normal yani Türkiye'ye yansıması. Ama Avrupa'da da pahalı diyorsan sorayım abi ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford Focus Mk4 Türkiye Donanım, Motorları ve Fiyatlar (Sadece Bu Konular) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.