Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kugaya Ses Sistemi, 10 Hoparlör

Murat Kav.

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...

abi 2 haftadır 2018 model kuga 1.5 dizel otomatik titanium kullanıyorum bu arabanın ses sistemi çok çok iyi bana kalırsa süper hatta, senin yapmaya çalıştığın arabayi discoteğe cevirmek gibi bişey zannedersem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Adem Kazıl yazdı:

abi 2 haftadır 2018 model kuga 1.5 dizel otomatik titanium kullanıyorum bu arabanın ses sistemi çok çok iyi bana kalırsa süper hatta, senin yapmaya çalıştığın arabayi discoteğe cevirmek gibi bişey zannedersem.

Adem benim arabanın ses sistemi daha iyi ve Murat bunu biliyor ?

Bu çaba hep ondan ötürü...

--0 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Murat Kav. yazdı:

ACM geldi 

Hayırlı olsun diyelim.

• Beğen 1
  • Haha 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Montajı da sonunda dün aslına uygun şekilde tamamladık. Malzemeler epeyden hazırdı ama ancak zaman oldu. Sonuçta iyi oldu, ses çok farketti. Eve giderken keyifle müzik dinledim ? 

bagaj.jpg

teypler.jpg

kablo.jpg

Test menü (sub sesini duyabilmek için kulaklık vb takmanız gerekebilir, telefonfandan duyulmuyor)

Murat Kav. tarafından düzenlendi
  • Beğen 10
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlı olsun murat abi elinize emeğinize sağlık kesene bereket güle güle kullan darısı Gürkan abiye ? yalnız ben bası o kadar açarsam benim arabada küçük etkili olduğundan döşemelerin sırt kısmı sallanıyor :d

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31.12.2018 - 11:10 tarihinde, Serkan Karakoca yazdı:

hayırlı olsun murat abi elinize emeğinize sağlık kesene bereket güle güle kullan darısı Gürkan abiye ? yalnız ben bası o kadar açarsam benim arabada küçük etkili olduğundan döşemelerin sırt kısmı sallanıyor :d

Aslında orada bass'ı sonuna kadar açsak da sesin bozulmadığını göstermiş olduk ? Yine de uzun süre o şekilde dinleyince mide de garip bir his, bir kıpraşma başlıyor. O nedenle ayarı ortada tutmak daha iyi.

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.