Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Bmw 3 Serisi Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Artık hemen bütün markalar karakteristik bir çizgi yakaladılar ve sadece ufak değişikliklerle bu çizgiyi devam ettiriyorlar. 

BMW'nin bu politikayı sürdürmesi şaşırtıcı değil. Aerodinami, hafiflme, estetik geri bildirimler çerçevesinde bazı değişikliklerle yeniliyorlar modellerini.

Tasarım kadar teknolojik yeniliklere de bakmak lazım. Bu bağlamda da pek bildiklerden şaşmamışlar.

İlk aşamada iki benzinli (184 PS 320i, 258 PS 330i) ve üç dizel (160 PS 318D, 190 PS 320D ve 265 PS 330D) motor var, seneye 140 PS'lik üç silindirli motorun ve bir hibrid modelin de ürün gamına eklenmesi bekleniyor. Şanzıman da bildik ZF 8 ileri otomatik, sadece 318D ve 320D için manüel şanzıman opsiyonu varmış. 

image.png

image.png

image.png

M serisi özellikle ön tasarımda farklı ve daha hırçın görünümlü (üsttekiler), klasik modeli daha sade (altta).

image.png

image.png

Kokpit tasarımında dijital ekranlar ön planda, malzeme kalitesi artmış ve iklimlendirme ve ses sistemi için yine de klasik düğmelerden vazgeçilmemiş (alkış!). Küçük ve kalın direksiyon hoş görünüyor. 

image.png

image.png

Ne diyelim varlıklı meraklısına hayırlı olsun. 

Kullanır mıydım? Muhtemelen evet. Hele ki mesela 340i xDrive olursa ? 

Ama başka bir yaşamda artık....

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç on numara beş yıldız olmuş yandan f30 a benzesede ön ,arka ve iç dizayn tamemen yenilenmiş .Teyp ekranı g30 unki gibi biraz daha yukarda olsa daha güzel olurdu ama yinede güzel genel olarak aracı ben çok beğendim ,performans da çok iyi verilere bakacak olursak ,Showroomlara gelsede incelesek,ilerde g30 yada yeni 3 serisi (g20) alınabilir...

Bmw forumda arkayı Egeaya ön farları sırf kıvrım var diye pejo 3008 e benzetenler var aceba gözlerinde mi sorun var arkadaşların bizim forum ne düşünüyor bu konuyla ilgili?

--2 dakika sonra eklendi--
14 saat önce, Serdar yaman yazdı:

Gelsede mıncıklasak ben beğendim ?

Sen A5 ı verip kesin bi g20 yada g30 alırsın kardeş ben bahse girerim ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

Bmw forumda arkayı Egeaya ön farları sırf kıvrım var diye pejo 3008 e benzetenler var aceba gözlerinde mi sorun var arkadaşların bizim forum ne düşünüyor bu konuyla ilgili?

Ne önemi var? Benzetsen ne olur benzetmesen ne olur. Özgün tasarım için çok satan arabalara bakmamalı millet birçok seçenek var bunun için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ne önemi var? Benzetsen ne olur benzetmesen ne olur. Özgün tasarım için çok satan arabalara bakmamalı millet birçok seçenek var bunun için.

benzetenler nasıl benzetmiş onu merak ettim ,göz doktoruna gitmelerini tavsiye edeceğimde .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

35 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

Araç on numara beş yıldız olmuş yandan f30 a benzesede ön ,arka ve iç dizayn tamemen yenilenmiş .Teyp ekranı g30 unki gibi biraz daha yukarda olsa daha güzel olurdu ama yinede güzel genel olarak aracı ben çok beğendim ,performans da çok iyi verilere bakacak olursak ,Showroomlara gelsede incelesek,ilerde g30 yada yeni 3 serisi (g20) alınabilir...

--2 dakika sonra eklendi--

Sen A5 ı verip kesin bi g20 yada g30 alırsın kardeş ben bahse girerim ?

G20 göz kırpıyor ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

03.10.2018 - 23:48 tarihinde, okan ali yazdı:

Ic ve dis hatlari honda civic'in son güncel kasalarini anim satti bana sanki biraz ?

Bmw daha güzel tasarim tabiki..

ilk defa civic e benzeten çıktı valla tebrik ediyorum ben benzeyen hiçbir yer göremedim civic ide beğenirim halbuki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.