Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şerefsizim Sanat Eseri Gibi :-)

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Tabii biliyorsunuzdur ama bu yeni S60/V60 ile ilgili enteresan bir durum var. Daha çok satılacak olan S60 tabii ki. İlk etapta sadece amerikada üretilecek ya .. Geçen Amerika ile sürtüşünce amerikan mallarına ekstra %60 vergi koyduk ya  bu da etkilenecek ve muhtemelen S90dan daha pahalı olacak. Ayrıca hiç bir şekilde dizeli olmayacakmış. 2019 da daha sonra Çinde üretilecekmiş ve avrupada üretilmeyecekmiş. maalesef doğmadan öldü.

buna karşın V60 eski düzen belçika ve isveçte üretlecek. dizeli mevcut. 1.5 T3ü  olacak mı bilemiyorum ama şu an yok. 

eğer T3 ü olursa normal  V60 çok daha ucuz olmalı . Umarım SW Volvo modası geri döner? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayaller V60, hayatlar Logan MCV diyeceğim de Logan da hayal oldu artık. Neyse.. Bu arada vitesin ve kol dayamanın bulunduğu orta bölüm çok mu yüksek yoksa koltuğu en aşağıya indirmişler de bana mı öyle geldi acaba..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

42 dakika önce, Cenk Demirel yazdı:

Hayaller V60, hayatlar Logan MCV diyeceğim de Logan da hayal oldu artık. Neyse.. Bu arada vitesin ve kol dayamanın bulunduğu orta bölüm çok mu yüksek yoksa koltuğu en aşağıya indirmişler de bana mı öyle geldi acaba..

Allah baska dert vermesin ?

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Şerefsizim Sanat Eseri Gibi :-) olarak değiştirdi

lincoln logosu gibi duran havalandırmalara bayıldım

15 saat önce, Cenk Demirel yazdı:

vitesin ve kol dayamanın bulunduğu orta bölüm çok mu yüksek yoksa koltuğu en aşağıya indirmişler de bana mı öyle geldi acaba..

a3/a4 ne kadar yüksekse buda o kadardır bence

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.