Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Amazon.com.tr ( Genel Bilgi Köşesi )

okan ali

Önerilen Mesajlar

Bir tanidik tv aliyor 2.400 tl indirim yapiyorlar.

Sonrasinda ürün yollanmiyor. Pk kodunuz yok vs

. Amcamiz almanya'yi ariyor şikayet vs..

Ve hesabina 2400 tl indirim çeki tanimlaniyor. Nerede istersen kullan diye ? helal olsun adamlara..

Sonuç tv almadan 2400 tl indirim çeki hesapta..

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
20.09.2018 - 23:39 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Ben de bir örnek vereyim madem yazıyoruz ? 

Geçen yıl Şubat ayında apple.com.tr üzerinden Apple marka olmayan kulaklık aldım şimdi arıza yaptım iki defadır beni servislere yönlendiriyorlar kimse kabul etmedi ürünü. "Bana rapor verin kabul etmediğinize dair ben bununla uğraşamam T.H.H.'ne vereceğim dedim." Şimdi Apple'dan bunu kim beklerdi. Kendi sattığı ürün ama kim ithal etti yazmıyor kutuda içinde garanti belgesi de yok. 

Aynı kulaklığı 2014 yılında genpa servise vermiştim o zaman kutuda onların adı vardı yine apple.com.tr'den almıştım. 

Apple da müşteri hizmetlerinde dünya lideriydi ? Demekki olunca oluyor.

Bu konu hakkında hemen başvurumu yapmıştım.

Screen Shot 2018-10-16 at 20.38.31.png

Bugün aradı Apple, böyle böyle bir şikayetiniz varmış size şöyle bir teklifimiz var dilerseniz ürünün fiyatını verelim...

Dedim ki ben ürünün yenisini istedim şu anki fiyatı ile kulaklığın yarısını bile alamıyorum ? 

Karar sizin t.h.h sonucu bekleriz o zaman dedi.

25-26 gün içinde aksiyon alınmış oldu sonuç olarak. Şu an ne yapsam bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.