Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Amazon.com.tr ( Genel Bilgi Köşesi )

okan ali

Önerilen Mesajlar

7 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

satıcının sitesine güveniyorsan verme fazla para abi. 

O da ayrı bir risk tabi. En iyisi acele etmemek. Bakarsın yurtdışına giden birisi bir iyilik yapar da saati daha ucuza getiririz. ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Olcay Sert yazdı:

ne aldın yazmadın ama  led panelin backlightları patlamadan uzun yıllar kullanman dileğiyle hayırlı olsun.

Teşekkürler. Valla abi çok isteyerek olmasa da fiyat uygun olduğu için Samsung 50nu7400 aldım. Asıl hedefim LG 49SJ800'dü her anlamda üstün bir cihaz ama ben karar veresiye kadar model eskidi ve kapalı kutu bulmak bir hayli zorlaştı. Ağustos'ta eşimin annesine 55nu7400 almıştık, biraz ona güvenerek aldım bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Semih O. yazdı:

Samsung 50nu7400 aldım

siptv çok iyi çalışıyor samsunglarda lg'de bazen takılma yapıyordu. 1 yada 2 seri öncesi. artık donanımlar pcler ile yarıştığına göre sorunsuz kullanırsın. buna birde dolby atmos sistem lazım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

siptv çok iyi çalışıyor samsunglarda lg'de bazen takılma yapıyordu. 1 yada 2 seri öncesi. artık donanımlar pcler ile yarıştığına göre sorunsuz kullanırsın. buna birde dolby atmos sistem lazım

Şimdi bir Fire Tv hedefim var bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benimde siparişlerden 1i yola çıkmış ama kredı kartı sorun olan değil..  sorunlular hala beklemede...

bankayı arayıp sorduğumda alişveriş yaptıgım gün bir deneme olmuş, şuan sorun yok isterlerse çekerler dedi banka yetkilisi bayan..

du bakalım ne olacak beklemedeyiz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Semih O. yazdı:

Şimdi bir Fire Tv hedefim var bakalım.

türkçe ses tanıyormu?

--1 dakika sonra eklendi--
1 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Amerika gibi sipariş ekranında akan çubuk var mı bizimkinde, yok sanırım henüz ? 

image.png.f4d08892b82642fa469f28f945b2ddf6.png

şöyle bişi var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.