Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ford 2011 C Max 1.6 Ecoboost Turbo Sorunu

Necati Ustundağ

Soru

Selam Arkadaşlar,

Aracım 2011 model c-max ecoboost 182hp. Aracımda ciddi anlamda bir performans sorunu var, sorunun map sensörüyle ilgili olma ihtimali çok kuvvetli fakat deneme yapmak için aynı sensörden bulmak ve kesinleşince  sipariş vermek istiyorum, zira orjinal sensörün fiyatı çok yüksek. Sorun sensörden çıkmazsa para çöpe gidecek. Bu yüzden anadolu yakasında ikame eden ve ecoboost 1.6 motoru olan bir arkadaştan destek bekliyorum. 

Bu arada sensörün sökülüp takılması araca herhangi bir zarar vermiyor, hatta kaputun içinde en kolay erişilip değişen parçalardan birisi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Ben Mayıs ayında servisten işçilik dahil 1050 TL fiyat almıştım. Serviste yaptıracaktım fakat bir parçacıda parçayı 300 TL'ye bulunca oradan alıp parçayı değiştirdim. Benim yaşadığım problem için parça değiştirmek kesin çözüm oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Mustafa Karadağ yazdı:

Furkan Bey parçanın kodları aynı mıydı parçacının ismini adres ve telefonunu verirseniz sevinirim

--2 dakika sonra eklendi--

Furkan Bey sizin araç c max grand ecoboost 1.6 182 ps midir

Araç modelleri kullanıcı profillerinde yazıyor oradan kontrol edebilirsiniz. Motorun 1.6 EB olması kafi hepsi aynı zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.