Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

2011 titanium tdci hb focus aldım 55 plaka ve kasko yaptırmak istedim kasko değeri 42.000 TL ilk aracım ve ilk kaskom ikinci el aldım aracı en düşük 1800 TL fiyat verdiler ve 3000-4000 teklif verenler oldu çok kızdım. Bunun sebebi ne olabilir ehliyetim 7 senelik daha önce 1 defa kaza yaptım ama araç benim üzerime değildi sadece tutanakta benim ehliyetim geçiyordu acaba bundan olabilir mi diye soru işareti kaldı aklımda TTNET kampanyasından teklif istedim bakalım %20 indirimle sigortam.net ne kadar fiyat verecek.
iyice araştırın ben degeri 62.000tl arabama 1450 tl ödedim esimin adına olmasına ragmen cok iyi araştırmak gerekiyor
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyice araştırın ben degeri 62.000tl arabama 1450 tl ödedim esimin adına olmasına ragmen cok iyi araştırmak gerekiyor

Bildiğim kadarıyla değerle alakalı değil ikinci el birde ilk arabam , ilk kasko , ilk sigorta olunca böyle çıkıyor sanırım bir başkasının üzerine denediğimizde 1200-1400 arası çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bildiğim kadarıyla değerle alakalı değil ikinci el birde ilk arabam , ilk kasko , ilk sigorta olunca böyle çıkıyor sanırım bir başkasının üzerine denediğimizde 1200-1400 arası çıkıyor.

esimin ehliyeti bir yıllık ilk Arabasi ilk sigortası bir yere bağlı kalmayın fiyatta cok oynama oluyor
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

esimin ehliyeti bir yıllık ilk Arabasi ilk sigortası bir yere bağlı kalmayın fiyatta cok oynama oluyor

Teşekkürler cevabınız için dediğiniz gibi birkaç firmadan daha teklif alayım artık en düşük hangisi teklif verirse ona yaptıracağız mecburen bu arada ben İstanbul da ikamet ediyorum bununla alakası olabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler cevabınız için dediğiniz gibi birkaç firmadan daha teklif alayım artık en düşük hangisi teklif verirse ona yaptıracağız mecburen bu arada ben İstanbul da ikamet ediyorum bununla alakası olabilir mi ?

bende geçtiğimiz hafta içerisinde 2011 model focus titanium X paket aracım için bayağı bir araştırma yaptım 10 civarında firma ile görüştüm... daha önce kaskom hiç olmamıştı.

48410 TL araç bedeli ve en dolu paketi güneş sigortaya 1294 TL 10 taksit yaptırdım. isterseniz güneş sigorta ile görüşün.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazdım mı bilmiyorum ama,

2012 Model, Focus 3 Titanium X paket, park paket, sunroof, beyaz renk ve kasko bedeli olarak 71,000 TL olan aracıma Anadolu Sigorta'da 1700 tl ye kasko yaptırdım.

İlk aracım, yaşım 23 idi, Ehliyetim 4-5 yıllık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende geçtiğimiz hafta içerisinde 2011 model focus titanium X paket aracım için bayağı bir araştırma yaptım 10 civarında firma ile görüştüm... daha önce kaskom hiç olmamıştı.

48410 TL araç bedeli ve en dolu paketi güneş sigortaya 1294 TL 10 taksit yaptırdım. isterseniz güneş sigorta ile görüşün.

En düşük yapı kredi verdi ful kasko için 1600 TL peşin fiyatına her ay 200 TL çekecekler kredi kartı limitini rehin almaksızın yaptırdım daha ucuzunu bulamadım malesef teşekkürler tekrar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazdım mı bilmiyorum ama,

2012 Model, Focus 3 Titanium X paket, park paket, sunroof, beyaz renk ve kasko bedeli olarak 71,000 TL olan aracıma Anadolu Sigorta'da 1700 tl ye kasko yaptırdım.

İlk aracım, yaşım 23 idi, Ehliyetim 4-5 yıllık.

Sanırım bizim sorunumuz aynı ben aracımı 2. el aldığım için durum biraz değişiyor tabi sıfır araç kaskosu biraz daha makul olmalı diye düşünüyorum bende. Birde benim aldığım aracın 1 adet kazası varmış suçlu aldığım araçtaymış ondanda olabilir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Fotoğraflar - Videolar Benim Arabam" kategorisinden "Otomobiller HakkındaSigorta, Kasko, MTV, Ceza ve Muayene " kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

k. bakma forumda yeniyim yerleri bilmiyorum

Rica ederiz,işimiz bu bizimde işte hekim olamadık ama :P

Saygılar..

Buarada sigorta hayırlı olsun, kişiye, yaşa,şehre,tecrübeye,kapsam'a göre değişiyor biliyorsunuzdur..

Yorumlamak zor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

estagfr....evet haklısın , fiyat için birçok kriter var....ergo kasko nasıl , idare eder mi arkadaşlar ou ceaplasın madem....anadolu 1600 tl , axa 2300 tl fiyat çıkardı.....ben de bu büyük fiyat farkı yüzünden ergo yaptım....bilmem doğru mu etmişim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

estagfr....evet haklısın , fiyat için birçok kriter var....ergo kasko nasıl , idare eder mi arkadaşlar ou ceaplasın madem....anadolu 1600 tl , axa 2300 tl fiyat çıkardı.....ben de bu büyük fiyat farkı yüzünden ergo yaptım....bilmem doğru mu etmişim..

Anadolu olsa iyiydi, mesela şu korumalar yerine diğer şirketler olsaydı felan :P

Fırça yemeyiz bu iletiden dolayı inş.. :pray:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.