Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaş yeni yaptrıcak arkadaşlar fiyat açısından fikir sahibi olsun ve de yaptıranlar da değerlendirme yapsın diye konuyu başlattım.

17 Şubatta yaprtırdım. Aracım 2011 1,6 tdi 109 hp sedan. Kasko bedeli 39000 tl. Anadolu Sigortaya 1060tl kasko 183tl sigorta yaptırdım.

Özgür Görür tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

başka bir deyişle sen kısa pantalonla oynarken cem bey kasko ödüyordu...ne garip...ödediği kasko paralarıyla bugün bir bmw almış olurdu... :kıhkıh:

Risk yönetimi seçimlerinde geriye bakarsan hep zararlı çıkarsın...

Sigortacı ne derdi: Ama hocam belki de elinizdeki arabadan olurdunuz...!?

Bu arada eski Focus'umun kasko bedeli 12500 TL idi ona da 4XX TL ödemiştim satmadan...

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Genellikle bayiden sıfır araç çıkaranlar allianz tercih etmiş. Sebebi promosyon galiba... Arkadaşım Allianz yaptır dedi. Bir çok şirketle çalışmış ama allianz için ii dedi. Bendeki mantık hesaplı olsun dedim. Anadolu sigorta İş Bankası'nınmış.Kamu personeline indirim varmış,yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

en köklü sigorta şirketlerinden.....bu arada kasko yaptırırken en önemlisi aracı götüreceğiniz servisin bu sigorta şirketi ile çalışması aksi taktirde hasar oluştuğunda siz servise ödeme yapıyor sonra sigortadan alabiliyorsunuz.....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.