Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

0 km 2012 C-MAX titanium TDCI 115PS titanium x paket + otomatik park sistemli arac için,

Kendi adıma (yaş 28 , ilk kaskom) Anadolu sigortadan mehmetçik vakfı indirimi (%35) ile 1300 TL'ye yaptırdım.

Araç bedeli: ek paketleri ile birlikte 72000TL civarında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

0 km 2012 C-MAX titanium TDCI 115PS titanium x paket + otomatik park sistemli arac için,

Kendi adıma (yaş 28 , ilk kaskom) Anadolu sigortadan mehmetçik vakfı indirimi (%35) ile 1300 TL'ye yaptırdım.

Araç bedeli: ek paketleri ile birlikte 72000TL civarında.

lk kaskonuz olmasına rağmen maşallah iyi fiyat...İleride hasarsızlıkta alırsınız inşallah...Kazasız belasız günler,keyifli sürüşler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

2008 focus devrini yeni aldım

sigorta 398 tl

kasko 3300 tl

fiyat verenler oldu

exper arkadaşım o ilgilendi

ucuza bi yerden bulduk

240 tl ye yaptırdım AXA a dan

halk sigorta kaskosu 1600 tl imiş

bunda daha ucuzu kapsamdan kırparsa oluyormuş

kasko bedeli 33000 tl çıkıyor.

en kısa zamanda da kaskoyu yaptıracağım.

halktan yaptıracağım sizce nasıldır ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

TTNET'liler İstedi, Biz Uzattık!

Sigortam.net'ten TTNET'lilere özel %20'ye varan indirim kampanyasını Temmuz sonuna kadar uzattık. Anlaşmalı sigorta şirketlerinden kasko ve özel sağlık sigortalarında geçerli indirimlerden Temmuz sonuna kadar faydalanabilirsiniz.

TTNET & Sigortam.net indirim kampanyası kapsamında; tüm TTNET'liler, Sigortam.net'ten kasko ve özel sağlık sigortası alırken anlaşmalı sigorta şirketlerine göre %20'ye varan oranlarda indirimden faydalanıyor.

"SNET" yazıp ardından bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı 6606'ya göndererek TTNET İndirim şifresinizi anında öğrenebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

2011 titanium tdci hb focus aldım 55 plaka ve kasko yaptırmak istedim kasko değeri 42.000 TL ilk aracım ve ilk kaskom ikinci el aldım aracı en düşük 1800 TL fiyat verdiler ve 3000-4000 teklif verenler oldu çok kızdım. Bunun sebebi ne olabilir ehliyetim 7 senelik daha önce 1 defa kaza yaptım ama araç benim üzerime değildi sadece tutanakta benim ehliyetim geçiyordu acaba bundan olabilir mi diye soru işareti kaldı aklımda TTNET kampanyasından teklif istedim bakalım %20 indirimle sigortam.net ne kadar fiyat verecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.