Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

Allah kazadan beladan korusun herkesi inşallah...Dediğiniz başıma geldi. Polis arabası arabam park halindeyken geri geri glirken sol taraftan sürttürüyor. Sol aynayı almış ,sol ön kapı ayna altından bir karış aşadan boydan boya hafir çökük ve çizik.Renault servise gittik. Anakara sigortaymış polisin...Renault servisin en sıkıntılı parasını geç aldığı firmaymış.Peşin para istediler.1500 tl filan kapıyı iki dakikada değiştirdiler. Napıyonız alt tarafı çizk ve biraz göçük....dedim Yemeye çalışacaklar... Autoking anlaşmalıymış.Gittik. onarım yaptılar. Boya faciya... Sulu boya ile patates baskı yapar gibi...kahroldum. Tabiii bunların hepsi ders oldu... Biz marka ve etikete bakıyoruz... Tövbe önce işçilik...Bundan sonra nerde kalite usta var oraya isterse işyerinin tabelası olmasın... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012 Focus 3 sedan tit, x, park, sunrof ve beyaz

Anadolu Sigorta 1700 TL ye yaptı

ARacın kasko değeri 69,000,00 TL + 1,000,00 TL olarak görünüyor.

Var mı arttıran :D

Bu arada yaş 24 olunca, üstüne de ilk kez kasko yaptırınca böyle oldu galiba.. :(

ÜmitVaysaloğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012 Focus 3 sedan tit, x, park, sunrof ve beyaz

Anadolu Sigorta 1700 TL ye yaptı

ARacın kasko değeri 69,000,00 TL + 1,000,00 TL olarak görÜnÜyor.

Var mı arttıran :(

Bu arada yaş 24 olunca, ÜstÜne de ilk kez kasko yaptırınca böyle oldu galiba.. :(

1700 çok değil mi? :D 24 felan filan biraz fazla bence. :( Bizim araç 45900 kasko değeri ile 1100 lira felan veriyorlar.(Hala yaptırmadık.. :D ) Sizinkinin en max 1500 olması gerekmez mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1700 çok değil mi? :D 24 felan filan biraz fazla bence. :( Bizim araç 45900 kasko değeri ile 1100 lira felan veriyorlar.(Hala yaptırmadık.. :( ) Sizinkinin en max 1500 olması gerekmez mi?

Teminatlara ve ek hizmetlere de bakmak lazım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün kaskoyu yaptırdık. :)

Araç: Skoda Octavia 1.6 TDI Ambiente Manuel (42.250 TL kasko değeri belirlendi. Normalde 45.900 gözüküyor)

Kasko: Grupoma(Başak) Sigorta

Fiyat: 1064 Tl (%15 Meslek İndirimi)

Yanlız ben beğendim. Gayet güzel. Anahtarlarını biri sen çaktırmadan götürüp arabayı çalmış olsa bile %15 muaf ile ödeme yapıyorlar. Anahtar teminatı 1000 Tl felan. Araç kiralama kısa 2 gün süre içinde tamir olmazsa sadece 2 gün ama diğer ek hizmetler ve teminatlar güzel.

Hasan K. tarafından düzenlendi
Poliçe detayını gördüm de.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar kasko Alianz-Axa için verdikleri fiyat 1100TL. Araç bedeli 65bin gibi bir rakam. Anadolu sigorta 770TL. Anadolu sigorta çok yakın geldi tabiki. Ama için için de rahatsız oldum. Gereksiz öpülmek istemiyorum tabi ama ucuzsa vardır bir bit yeniği diye düşünüyorum. Aslında sigortayı yaptırdım. Ama daha gidip ödemedim. Değiştirebilirim yani. Sanırım cam vs hasarlarda muadili parça kullanıyorlar. Hoş mesela Focus ısıtmalı ön cam yan sanayi varmıdır? Para tatlı geldi bu dönemde ama böyle dandik parça, kötü işçilik boya vs içim rahat etmedi fikrinizi almak istedim .

%60 hasarsızlık var. 2000 yılından beri kendi aracım var.Daha hiç kasko kullanmadım. Ama malum bu işlerin ne zaman başa geleceği belli olmuyor.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sigorta şirketleri parça değişiminde yan sanayi kullanıyormuş. Parçanın yan sanayisi yoksa orjinal takıyorlarmış veya orjinali için aradaki farkı istiyorlarmış vs bir sürü hikaye duyuyorum. Ben arabama sticker bile yapıştırmam uyuzluktan, değil yan sanayi parça. Fark çok olunca şüphelendim açıkçası. Hoş Anadolu yapar diğerleri yapmaz diye bir durum yok, bu genel bir uygulama sanırım sigorta şirketlerinde.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.