Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

kasko olayıyla ilgili bi fifrininzi almak istyorum

geçen sene f3 style olan aracımla 1 hafta içinde kaza yaptım ve araba pert oldu.kaskomda axa ydı.aracın bedeli olan 51400 tl yi 1 ay içerisinde hesabıma yatırdılar yeni aracımda f3 style pp olarak aldım yine axa dan yaptırdım kaskoyu biraz yüksek meblada olarak tabi fazladan verdiğim 300 küsürü hiç dert etmedim pert olan araçta sıkıntı yaratmadıkları için

asıl konu bu gün tekrardan axa ya gidip ksko olayını uzun ve meşakatli bi bekleyişten sonra güyya benim performansımdan dolayı benimle anlaşma yapmak istemediler.

forddaki acenteda bulunan bayan ak sigorta ile yapalım isterseniz dedi ve verilen fiyat 1395 tl

tandık vasıtasıyla ergo sigortadan da teklif aldım 1255 tl ve bayi indirimiyle 1080 tl düştü

şu an aşağı yukarı kaskocuların bana ver,cekleri fiyat olarak 1300 1400 tl civarında birşey bekliyorum zaten ama ergoda ii bi teklif oldu benim için ancak ergoya güvenebilrimiyim o aklımı karıştırıyo bi sıkıntı olduğunda hasar vs. ödemede sıkıntı olurmu yardımcı olur ve fikir verirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kasko tarihim yaklaştığı için hazır servisede uğramışken bir fiyat alayım dedim ve açıkcası çok yüksek geldi bana....akkasko 950... tabii bununiçinde %65 hasarsızlık da dahil....Trafik sig. için 270 diyorlar...Birde araç yıllık bakımı için 420 verdiğini düşünürsen demekki araç aldıktan sonra kontağı hiç açmasan bile yıllık vergilerde dahil neredeyse 2400 tl...gibi bir maliyeti var..Kullanmadan kapının önünde dursa dahi....peee

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Dün itibariyle zorunlu trafik sigortam ve Kaskomun süresi dolmuş geçen yıl 1370 TL'ye yaptırdığım kasko hasarsızlık indirimiyle 1060 TL'ye düşmüş (Groupama sigorta).. 

Zorunlu trafik sigortası ise 290 küsür TL çıkınca sigortacım MAPFRE Genel Sigosta'dan poliçe kestirmiş 203.04 TL 

Bu arada ben bu Mapfre Genel Sigortayı hiç bilmiyordum, Ankara'dan çok yakınım sigorta brokeri arkadaşımı arayıp sordum; ailesinin ve 1. derece tüm yakınlarının, hayat, emeklilik,trafik,kasko,konut,dask ve benzeri bütün sigortalarını bu şirketten yaptığını söyledi. Hatta çok iddialı konuştu Türkiye'nin en iyi sigorta şirketi dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aldığım 49.000 tl..focus sedan style..için;

maphre genel sigorta: şehir konya

aracın kasko değeri 1,337 tl %60 hasarsızlık var 690..12 taksit..daha düşük olmalıydı ama,

aracın ilk kaskosu ve ilk 1 yılda pert olması durumunda sıfırı ile değişim opsiyonlu, 50.000 tl değerinde + %10..55,000 e kadar..

seneye 600-625 tl civarı olur..

trafik sigorta(herhalde 212 tl) ve ilk 6 aylık vergi 258 tl otokoç a ait..

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Önümüzdeki ay kaskom ve sigorta poliçem doluyor şöyle bir fiyat araştırması yaptım geçen sene anadolu sigortaya 1450 tl ödemiştim şimdi öğretmen ve hasarsızlık indirimi yapıldı teklifler bunlar şimdilik araştırmaya devam :)e2enege8.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.