Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

29 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Profilinizi güncelleme imkanı da var bu arada ? 

Şimdi oldu sanırım? 

5 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

verildiği il önemli değil, ikamet neresiyse ona göre çıkar.

sigorta için kayda değer düşüşün 5 sigorta sonra olduğunu söyledi, yani 40 yaşında da olsan ilk 5i yüksek çıkar dedi. kasko için de geçerli mi bilmiyorum.

yazmışken a4üde yazayım (babamın adına)

Anadolu

527

1570 (hasarsızlık %50)(full+full, 15 gün D sınıfı ikame vs dahil)(octavia ve a3te D sınıfıymış bu arada ?? )

eureko dan özel indirim alıyordum, focusta ciddi fark çıkıyordu, bunda benim için önemsiz bir fark olduğu için anadoluyu daha doğrusu acenteyi tercih ettim. anadolu premium markalarda daha rekabetçi dedi ? 

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Bu konularda acemiyim ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Uğur Deniz yazdı:

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Bu konularda acemiyim ?

çok fazla parametre var sigorta işlerinde, 5 yıl olayını bende yeni öğrendim. hepsini net bilende ancak sigortaların genel merkezinde çalışanlardır diye düşünüyorum ?  ikamet değiştikten sonra ne yapmak gerekiyor bilmiyorum, muhtemelen iptal edip tekrar yaptırmak gerekir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Şimdi yaptırdım.  (2012 ps +lpg)   Kosko :Ethica 1.000 tl.  Trafik: 483 tl.   3. yıl olacak aynı kasko ile devam ediyorum. bir kez yolda kalmıştım,hızlı bir şekilde yol yardımı ve arabadaki 4 kişi için otomobil göndermişlerdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Merhaba abiler kardeşler bende 2012 model focus 3 var.kaskosu ve sigortası 10.02.2019 da bitiyor geçen sene 1750 tl ye axa sigorta yapmıştım bu sene 1450 tl gözüküyor 960 tl ye ak sigortadan da zorunlu trafik sigortası yaptırmıştım bu sene 940 tl gözüküyor kaza yapmadım hiç yaş 34 bu aralar işler bozuk biraz yüksek geldi bana ne yapmalıyım sizce.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ılk arabam dolayısıyla ılk sıgorta ve ılk kasko

trafık sıgortası anadolu hayat                                : 1024 tl 

anadolu hayat kasko (genısletılmıs)                       :  2980 tl 

aracın kasko degerı                                                : 106.699 

ford focus 1,5 tdcı 4k 120 powershıft 2015  tescıl tarıhı : 17/12/2015

ellı yerden fıyat teklıfımı almısımdır ?  kapsamı ve ıcerıgı en mantıklı olanı anadolu hayattı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2014 Jetta icin 1090 Anadolu Sigorta Trafik Sigortasi, 1900 Axa Oyak Maksimum Koruma Paketi ile kasko yaptırdım. 

Burda şöyle bir durum var. Arac 35 plaka ve 2. Arac olduğundan dolayi ilk kasko ve sigorta gibi görünüyormuş. 

Yani adiniza iki araç varsa indirim sadece bir araca tanimlaniyor. 2. Araca ilk kez kasko ve sigorta yapıyormuşsunuz gibi fiyat çıkıyor.

Zınar Turgut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Derya Atli yazdı:

trafık sıgortası anadolu hayat                                : 1024 tl 

anadolu hayat kasko (genısletılmıs)                       :  2980 tl 

Masallah derya hanim nerdeyse bi araba parasi vermişsiniz  ama üzülmeyin ben sizdende fazla vermiştim focusuma ? 2400 kasko 1400 de trafikti sanirsam.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, okan ali yazdı:

Masallah derya hanim nerdeyse bi araba parasi vermişsiniz  ama üzülmeyin ben sizdende fazla vermiştim focusuma ? 2400 kasko 1400 de trafikti sanirsam.

İlk araç alışım ?

plaka 61 

en uygun bu çıkıyordu sıgorta

kasko ya gelırsek düşük fiyatlı kaskolarda var ama biraz pinpirikliyim ?orijinal cam vs olayında birde malum İstanbul ne olacağı belli de olmuyor o yüzden  kapsamlı genişletilmiş olunca biraz şişti ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

bol teminatlı geniş kapsamlı halk sigorta 1300 tl gibi bir fiyata sigorta teklifi aldım. daha önce halk sigorta ile sıkıntı yaşayan oldumu acaba?

diğer fiyatlar alttaki gibi hepsi full kasko

mapre 1288 imm yok

sompo 1360 imm yok

ray 1400

axa 1750

ak 1810

unıco 1850

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.