Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

13 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

yaş itibari ile anca indirime giriyorsunuz 30+ olunca düşmeye başlıyacaktır

Abi zaten 30 yasimdayim ? sigorta 920tl kasko 1900 tl cikiyo gecen sene sigorta 870 tl kaskoda 1580 tl cikmisti ankara sigorta dan yapmistim.bana ozel bi bindirim var galiba 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Mesut ç yazdı:

bana ozel bi bindirim var galiba 

seneye düşmeye başlıyacak demek istedim. 31 yaş ile 30 yaş arasında baya fark var sigortalama algoritmasında 35+ olunca daha az riskli oluyorsun

40+ olunca stabil kalıyor 50+ olunca tekrar riskli gruba giriyorsun. bi zamanlar sigorta firması için bişiler yazmıştım ordan kaldı aklımda

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

seneye düşmeye başlıyacak demek istedim. 31 yaş ile 30 yaş arasında baya fark var sigortalama algoritmasında 35+ olunca daha az riskli oluyorsun

40+ olunca stabil kalıyor 50+ olunca tekrar riskli gruba giriyorsun. bi zamanlar sigorta firması için bişiler yazmıştım ordan kaldı aklımda

Tesekkur ederim abi.ben anladim da bunun boyle surekli yukselmesi canimi cok sikiyor.2009 dan beri her sene ustune geliyor.hic dusmuyo.bu gun ankara sigortadan fiyat vericekler.2 senem insallah o bi guzellik yapar ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

acaba yaptırmasa mıydım diye düşünmeye başladım ?

araç 2012 focus trend x 

kasko anadolu 2300 tl

sigorta 900 tl

ilk aracım yaş 26 ve  ikametgahım ruhsatta Hakkari Çukurca olarak geçtiğinden mi bu derece yüksek tuttu anlamadım. Çoğu sigorta şirketi teklif dahi vermedi . Teklif verenler arasında kapsamlı ve en uygun fiyatlı olan anadoluydu. İkametgahımı yeni adresime aldığımda düşer mi ? Ruhsatta yazan ikametgah adresi kasko sigorta bedelini etkiler mi?

Uğur Deniz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Uğur Deniz yazdı:

ikametgah adresi kasko sigorta bedelini etkiler mi?

Şehir kesinlikle etkiliyor ancak, aracın tescil ili mi yoksa ikametgaha göre mi yapılıyor emin değilim. Bunun dışında bildiğim kadarıyla yaş, meslek, medeni durum gibi şeylerde var.

Fazlaymış gerçekten, geçmiş olsun.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

57 dakika önce, Semih O. yazdı:

Şehir kesinlikle etkiliyor ancak, aracın tescil ili mi yoksa ikametgaha göre mi yapılıyor emin değilim. Bunun dışında bildiğim kadarıyla yaş, meslek, medeni durum gibi şeylerde var.

Fazlaymış gerçekten, geçmiş olsun.

Artık yaptık bir kere . Tescilde verildiği il kocaeli, adres ise dediğim gibi çukurca. Tescildeki adres bana sürekli bu sorunu yaşatacaksa ve ruhsatı güncelleme gibi bir imkanımız varsa güncelleyeceğim. Teşekkürler 

Uğur Deniz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

verildiği il önemli değil, ikamet neresiyse ona göre çıkar.

sigorta için kayda değer düşüşün 5 sigorta sonra olduğunu söyledi, yani 40 yaşında da olsan ilk 5i yüksek çıkar dedi. kasko için de geçerli mi bilmiyorum.

yazmışken a4üde yazayım (babamın adına)

Anadolu

527

1570 (hasarsızlık %50)(full+full, 15 gün D sınıfı ikame vs dahil)(octavia ve a3te D sınıfıymış bu arada ?? )

eureko dan özel indirim alıyordum, focusta ciddi fark çıkıyordu, bunda benim için önemsiz bir fark olduğu için anadoluyu daha doğrusu acenteyi tercih ettim. anadolu premium markalarda daha rekabetçi dedi ? 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.