Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

07.03.2017 tarihinde ışık sigortaya 34 plakalı aracımı,

ışık kasko 1140 TL yaptırdım.

aynı yerden 2. sefer ve hasarsızlık indirimi alarak yaptırdım.Geçen sene 2100 TL'ye yaptırmıştım

Tabi bunların hepsini bankadan hallettim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
7 dakika önce, okan ali yazdı:

Sifir arac icin kaskonuz fazla cikmis gibi geldi bana @Metin Şahin

ford f kasgo dan yaptırayım dedim bana 2860 tl gibi bi fiyat çıkardılar? Bende sigorta şirketlerinde bi araştırma yaptım hızlıca en uygun ve güvenilir bu fiyat ve bu şirket çıktı. Full ama. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, Cihat A. yazdı:

Kazam olmamasına rağmen 1830 lira zorunlu sigorta çıkması normal mi acaaba? :)

bende zorunlu sigorta yaparken iyi firma olsun sorun yaşamayayım dedim ama kaza yapınca baktım bana bi faydası yok karşıdakine faydası var :D 

kaza yaptım adamın dandik zorunlu sigortası yetkili serviste geçmedi.. ama benim iyi zorunlu sigorta firmam adamın işine yaradı..

yani araştir tabiki en dandik olmasada ama sampo japon - general ali vs ucuz firmaları sordur.. kasko yu iyi firma olsun..

çok mu azmı ya gelince geçen sene neydi rakam düştü mü çıktımı ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, okan ali yazdı:

bende zorunlu sigorta yaparken iyi firma olsun sorun yaşamayayım dedim ama kaza yapınca baktım bana bi faydası yok karşıdakine faydası var :D 

kaza yaptım adamın dandik zorunlu sigortası yetkili serviste geçmedi.. ama benim iyi zorunlu sigorta firmam adamın işine yaradı..

yani araştir tabiki en dandik olmasada ama sampo japon - general ali vs ucuz firmaları sordur.. kasko yu iyi firma olsun..

çok mu azmı ya gelince geçen sene neydi rakam düştü mü çıktımı ? 

Abi şöyle söyleyeyim. Geçen seneki aracım 14 Polo idi. O daha ucuz idi. 1400TL ödemiştim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Axa dan 1152 lira teklif aldim Kasko icin. Baska yerleride aradim sirketler henuz fiyatlarini guncelleyememis. Guncellemeler devam ediyormus. Gecen yil 800 liraya yapilan tragik sigortasida 670 lira. Daha asagi cikmiyor. Kazamizda yok cok sukur. Tavan uygulamasi duzenlemesi pek hissettirmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.