Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk3 Ambians Aydınlatması Aktif Değil

Turhan Atasoy

Soru

Merhaba arkadaşlar,iç ambians aydınlatma’ile ilgili sorunum var,konusu varsa lütfen yöneticiler gerekli yere taşısın ben bulamadım.İç ambians aydınlatmam sürekli yanıyordu,yani olması gerektiği gibi,fakat artık sadece kapıları açınca yanıyo!Geçenlerde SYNC’ye fabrika ayarlarına geri dön yaptım,onunla alakalı olup olmayacağını bilmiyorum ama ozamandan beri arabayı kullanmadım,bugün binince farkettim yanmadığını.Yol bilgisayarından ORTAM IŞIĞI srçeneği açık,kapalı yapınca kapıları açınca dahi yanmıyo!Halbuki bunlar kontağı açınca sürekli yanıyordu,ne olmuş olabilir?

--59 dakika sonra eklendi--

Aracım Titanyum tek renk(KIRMIZI)ambians aydınlatmalı,yani aynanın orada herhangi bir komut düğmesi yok ON/OF gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Sorun çözülmüştür  ?

Uzun süre kapılar açık işlem yapınca araç kendini korumaya aldığı için sönmüş...

--1 dakika sonra eklendi--

Biraz kurcalayınca ve telefon desteği ile Turhan kendi çabalarıyla çözdü olayı ?

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Akşam yazmaya zamanım olmadı,Gürkan hocam benim yerime açıklamış olayı.(TEŞEKÜRLER)Evet,kamera montajı esnasında kapılar uzun süre açık kalmıştı,bu sebepten Ambians aydınlatma kendini korumaya almış yanmıyordu,sadece kapıları açınca yanıyordu.Denemediğim birşey kalmadı,kitapçığında hatim etmeme rağmen bir açıklama bulamadım bu yönde,abartısısız 2 saat uğraştım,farları aç/kapa,bilgisayardan aç kapa v.s.Akü kutup başını sökmek aklımdaydı fakat evden uzaktaydım alet olmadığından onu deneyemedim,sonuç olarak belli bir süre kontak aç kapa v.s sistem kendini resetledi herhalde tüm led’ler eksiksiz olararak yanmaya başladı,yani bsşınıza gelirse RELAX olun panik yapmayın,kendi kendine düzelecektir?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.