Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Orijinal Çıkma Parçayı Nereden Bulurum?

Önerilen Mesajlar

Merhabalar yakın zamanda büyük bir kaza yaptım. Mahalle içinde dört yol ağzında yolun sol tarafını kontrol edip biraz içeri girdikten sonra sağ tarafı kontrol etmeme zaman kalmadan kırmızı araç bana kavuşmuş arabayı görmeme imkan bile kalmadı. Hızım 30 2. viteste karşı sokağa geçmek için yokus cıkıyordum. 

Kırmızı araç hızıyla beni sola yönlendirdi JDyy85.jpg

kendiside tam benim aksim yönüme yöneldi 

Ön iki kemer bağlı olduğu için ön hava yastıkları açıldı içeride 5 kişidiydik kimseye bişey olmadı. Karşı sürücüde de bir şey yok allaha şükür.

Tali yoldan ben çıktığım için suçlu benim henüz tutanak sonuçlanmadı. Araçta maalesef kasko yok benim sormak istediğim soru ise aracın ön kısım tamamen dağıldı usta sırf işçilik için 3500 lira istedi parçalar bize ait biz bu parçaların orijinal çıkmalarını nereden bulabiliriz?

WDLLa4.jpg

zM77LR.jpg

ODppNn.jpg

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
Fotoğraflar düzenlendi.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Bakım - Servis & Yedek Parça kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun öncelikle..

resimlerin gözükmüyor.. 

Çıkma orjinal parça satan hemen hemen her oto sanayide mevcuttur, ama gezmen lazım misal 

ümraniye oto sanayi sitesinde vardı tam ismini hatırlayamadım. bir kere gitmiştim envai çeşit zibil gibiydi..

kazayada üzülme insalık hali.. daha dikkatli olmak lazım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Orijinal Çıkma Parçayı Nereden Bulurum? olarak değiştirdi

Öncelikle çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Bostancı sanayinde karaca otomotiv vardı Ford çıkma parça satıyor.  Kartal sanayindede Eray var yine ford çıkma parçacısı . Birde Dağdelen şimdiki adı ile Reda otomotiv var. Reda Sakarya ya taşındı parça olarak seçeneği çok daha  fazla diye biliyorum . Tekrar geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.