Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

izmir Yıllık Bakım için Tavsiye Servis

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar, geçen sene 2009 model benzinli focus aracım (24 000 km de) için izmir ford otokoç servisi yaklaşık 1000 tl gibi ücret çıkardığı için bu sene özel servise gitmeyi düşünüyorum. İzmir için güvenilir, orjinal parca kullanan hangi servisi tavsiye edersiniz.

Mehmet Yavuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı İzmir Yıllık Bakım için Tavsiye Servis olarak değiştirdi

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus II > Ford Garajı > Mk2- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Bakım - Servis & Yedek Parça kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yıllık bakıma(900tl) ek olarak detaylı motor temizliği ve motor içi yağ kanalları temizliği(400tl) ile 1300 küsür tutmuştu toplam, indirim ile birlikte yaklaşık 1000 tl tuttu. Bu kadar ücreti bende beklemiyordum açıkcası, bugüne dek bütün bakımları yine otokoçta yapılmış 24.000km deki araçtan bu kadar para talep etmeleri otokoç ile ipleri koparmama sebeb oldu.

Otokoç son 1-2 senedir zam yapmışta olabilir eskiden bu kadar aşırıya kaçmıyorlardı. Kendi sitelerindeki eylül 2018 fiyatlarıda çok uygun değil açıkcası.

http://www.ford.com.tr/ford-servis/bakim-paketleri/binek-bakim-paketleri

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün aldıgım fiyatları paylaşayım referans olsun,

ustaeller özel servisi 530

arkas 700 nakit 

izkar 750 (gelirseniz fiyatta yardımcı oluruz dediler)

çetaş ilk başta 930 dedi ötekiler 750 fiyat çekince çetaşta 750ye çekti

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 saat önce, Yakup Kuru yazdı:

Aracınız kaç model acaba? Ben 2016 benzinli araç icin 30

bin bakımi için Samsun’dan  fiyat aldım 1200 gibi bir rakam verdiler de?

2011 mk2,5.

165 binde

Sizin araçta yaş indirimi çok olmuyor diye biliyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16.09.2018 - 23:19 tarihinde, Mehmet Yavuz yazdı:

yıllık bakıma(900tl) ek olarak detaylı motor temizliği ve motor içi yağ kanalları temizliği(400tl) ile 1300 küsür tutmuştu toplam, indirim ile birlikte yaklaşık 1000 tl tuttu. Bu kadar ücreti bende beklemiyordum açıkcası, bugüne dek bütün bakımları yine otokoçta yapılmış 24.000km deki araçtan bu kadar para talep etmeleri otokoç ile ipleri koparmama sebeb oldu.

Otokoç son 1-2 senedir zam yapmışta olabilir eskiden bu kadar aşırıya kaçmıyorlardı. Kendi sitelerindeki eylül 2018 fiyatlarıda çok uygun değil açıkcası.

http://www.ford.com.tr/ford-servis/bakim-paketleri/binek-bakim-paketleri

400 Liralık motor içi yağ kanalları temizliği neymiş acaba? 30 liralık katkıya yapıyorlar bence. ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

motor içi yağ kanalları temizliği 238tl detaylı motor temizliği 167 tl toplamda yıllık bakıma ek olarak 400tl maliyet çıkarmışlardı yaptırmadan bu kadar pahalı oldukları bilmiyordum ki bu fiyatlar geçen sene ağustos 2017 ağustos fiyatları. 24.000km de her sene düzenli yağ bakımları yapılmış ve güvenilir yakıt kullanmış bir araca motor yağ kanalları temizliği ne kadar gereklidir, bana göre otokoç servis elemanları müşteri gelmişken ne kadar koparabilirsek kardır gözüyle bakıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16.09.2018 - 22:53 tarihinde, Mehmet Yavuz yazdı:

Merhaba arkadaşlar, geçen sene 2009 model benzinli focus aracım (24 000 km de) için izmir ford otokoç servisi yaklaşık 1000 tl gibi ücret çıkardığı için bu sene özel servise gitmeyi düşünüyorum. İzmir için güvenilir, orjinal parca kullanan hangi servisi tavsiye edersiniz.

Masallah aracı hiç kullanmamışsınız:) Türkiye enderdir sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, Yakup Kuru yazdı:

Masallah aracı hiç kullanmamışsınız:) Türkiye enderdir sanırım.

işim ve evim arasında metro ile daha kolay ulaşım sağlayabildiğim için ve trafik ve otopark sorunları yüzünden  haftaiçleri neredeyse hiç kullanılmadığından ve yine izmirin merkezi yerlerine yine metro ile daha kolay ulaşım sağlayabildiğim için araca pek ihtiyacım olmuyor, haftasonu gezileriylede anca 24000km? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Mehmet Yavuz yazdı:

işim ve evim arasında metro ile daha kolay ulaşım sağlayabildiğim için ve trafik ve otopark sorunları yüzünden  haftaiçleri neredeyse hiç kullanılmadığından ve yine izmirin merkezi yerlerine yine metro ile daha kolay ulaşım sağlayabildiğim için araca pek ihtiyacım olmuyor, haftasonu gezileriylede anca 24000km? 

Araç titanium mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.