Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Yakup Çağatay

Haberler Ford S-max Ve Galaxy’ye Motor Ve şanzıman Güncellemesi

Önerilen Mesajlar

Ford S-MAX ve Galaxy, artık yeni EcoBlue 2.0L dizel motor seçeneği sunuyor. Güç çıkışları; 120 PS, 150 PS, 190 PS ve Bi-turbo 240 PS.

Detay: https://anasayfa.focusclubtr.com/ford-s-max-ve-galaxyye-motor-ve-sanziman-guncellemesi-geldi/

Bunlara ek olarak, daha etkili Kör Nokta Bilgi Sistemi teknolojisi, yeni Ford ClearView Silecek Sistemi eklenmiş.

2018_FORD_S-MAX_Galaxy__12.jpg

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
47 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Yazıyor nasıl olduğu da. 

Konuyu tam okumama hastalığı... 🙂

Yakup mca'da blis kaç metreden algılıyor acaba? 

Tuncay A. tarafından düzenlendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer İçerikler

• Yazan: Ahmet Polatkan
      Aradım 2015 model dizel 1.5.Sabah araci çalıştırmadan yağ kontrol için motor kaputunu açtığımda sol kisimdan duyulan ince bir ses geliyordu.Bilmedigim için sormak istedimAcaba bu ses nedir ve normalmidir.simdiden teşekkürler
    • Yazan: Ahmet Polatkan
      Tüm forum ailesine selamlar.Yeni aracım 2015 model 53 binde dizel trend-x.Aracimi alırken bilgisayar testi yaptırdım.2 problem çıktı.
      1.Enjektörlerin bakımı ve ayarı gerekli
      2.Intercolor durumu kötü(terleme gördüm dedi usta)
      Bu eksiklerini bilerek aldim.Tamirciye gidip ıntercolor gösterdim problem olmadığını söyledi.Enjoktorune bilgisayar ile baktı ve problem yok dedi.Ancak bu arada motor yağ çubuğunu çekip bakınca üfleme var dedi.Bu km de normal değil dedi.Araç filo çıkışlı ben 3.sahibiyim.2 sahibi filodan 45 binde iken almış.Arac ile ilgili servis kayıtlarında km doğru çıkıyor.Enjektör ustasıda km orjinal olduğunda hem fikir.Üfleme yağdan olabilir dediler, bende 45 bin bakımında değişmesine rağmen yağ ve filtrelerini değiştirdim. Benim aklıma takılan tek konu(ortalama hız ve ortalama yakıt göstergesini sifirladim) aracın şehir içi yakıt tüketimi  ortalamasinin 11.5 altına düşürememek.(250 km kullandim)Bunun harici araçtan memnunum.Yarın Adana-Ankara arası uzun yolda yakıt ortalamasına da bakacağım ve buraya yazarım.
      Yorumlariniz için şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: Korkut Tahaoglu
      Herkese selamlar,

Focus 2017 titanium sedan aracım var. 205 r15 16 lastikler var üzerinde. Hava olarak lastikçi 34 dedi, araç 1-3 kişi için kendi kapısında 32 yazıyor. Bayi 33 dedi. Bunun ortalamasını alıp 33 basmak ideal midir? Geçenlerde araç yokuş yukarı çıkarken bayağı bi pati attı, biraz lastik havasından şüphelendim.

Ayrıca araçta 1.6 motor ve 125bg olmasına rağmen performans olarak bir önceki aracım olan Fiesta titanium 2015 modele göre sanki geri de kalıyor. Araba hızlı gitmek dahi istemiyor, 120 ye çıkarmak bi dert gibi geldi bana. 120 nün üstü ise 140 lara doğru araç bağırıyor gibi hissediyorum. Bağırmasa bile zorlanıyor gibi hissettim. Bu normal midir, aracı D de sürüyorum bu tip bi performans beklentisi için S de mi aracı sürmek gerekir?

Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim
    • Yazan: Korkut Tahaoglu
      Herkese selamlar,

Focus aracımda sync 3 bulunuyor. Bugün telefondan interneti araca bağlayıp bi güncelleştirme kontrolü denedim ama neredeyse 10-15 dakika güncelleme aranıyor diye bekledi ve herhangi bir sonuç çıkmadı, dönmeye devam etti. Bu genel bi durum mudur?

Teşekkürler
    • Yazan: Yakup Çağatay
      Amerika Ford amca dedi ki;
      ''2018 yılında Focus ve C-max'i Usa'da üretmeyeceğim'' Bu demek oluyor ki yeni model 2018 de geliyor; usa için üretimin Meksika'da olacağı tahmin ediliyor.
      Not: Malum makyajlı focus Avrupa'da daha erken sunuldu, en iyimser 2017 ikinci yarısı diyelim.

Diğer bilgiler geldikçe, yeni mesajlarda iletilmektedir  
      Şuan en güncel bilgi: https://www.focusclubtr.com/topic/13422-ford-focus-mk4-çıkış-tarihi-malzeme-bilgisi-ve-motorları/?do=findComment&comment=463592

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.