Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 1.6 TDCI Yakıt Tüketimi Fazlalığı

EmreKesim

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
5 dakika önce, suat coşkun yazdı:

Kim dedi takıldım diye?.

Aynen keyfini sürüyorum.Fakat ısrar ediyorum,benim tüketim normal..

İlk aldığımız da bende fazla diyordum arkadaşın f2.5 de 7.5 - 8 yakıyor ki üç aşağı yol senaryolarımız benzer..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

kullananlar daha iyi bilir.normal deniyorsa tecrübeyle sabittir.senin içine sinmiyorsa başka biri kullansın değerleri sıfırla kontrol et.muhtemelen aynı değerleri yakalayacaksınız.aranızdaki fark çoksa ona göre bir yol izlersin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Normal kardeşim. Şehir içinde genelde 1. 2. 3. viteslerde kullanıyorsanız, çok fazla dur kalk yapıyorsanız, devirli kullanıyorsanız bunun üzerine bile çıkabilir. Bizim araçlarımız genelde farkını uzun yol , 90-100 km sabitlediğinde ortaya çıkarıyor. Torku yüksek olduğu için, düşük viteslerde, seri kalkışlarda araç yakıyor. Benim de mesela şu an 7,5 lt / 100 km  gösteriyor; ama uzun yol Fethiye'den İzmir'e 95/100 km hızla sabitleyerek geldiğimde  4,3 - 4,4 ortalama ile gelmiştim. Dolayısıyla herhangi bir sorun gözükmüyor. Fakat 8,5 ve 9 üzerine çıkarsa o zaman bir problem var demektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.