Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Gürkan Polat

Periyodik Bakım 60.000

Önerilen Mesajlar

Merhabalar  bunu Ford Motor Yağları Ve Tavsiyesi Listesi  adlı başlığa yorum olarak yazdım ama bilmiyorum yanlış yere yazmış olabilirim.Aracım 2015 1.6 tdci titanium  60.000 km oldu  garantisinin bitmesine 1 ay var  Ford servisi aradım 60.000 bakım için 1000 lira tutar denildi. Dışarıdan özel servis ise 350 lira tutar dedi ( Yağ değişimi, yağ filtresi,hava,polen,mazot filtresi). Açıkçası 1 ay için  yetkili servise 3 katı para vermek istemiyorum bu yüzden dışarıda yaptırmayı düşünüyorum fakat kafamda soru işaretleri var. Parantez içindeki ürünleri hangi marka yağ, filtre takacak bilmiyorum. Bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Bu araba için tercih edilen yağ ve filtreleri marka model olarak söyleyebilir misiniz? Sizin önerdiğiniz parçaları alıp  ustaya sadece el emeği vereyim diye düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Bakım - Servis & Yedek Parça kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.