Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fiesta mı Fabia mı Polo mu?

Önerilen Mesajlar

Sen cidden iflah olmaz bir fordcusun.. B)

Len olm arka koltuğun genişliği "bekar" erkekler için önemli evli kadınlar için değil. :)

Arkadaşlarını toplayıp gezecek abi neden öle diyosun. Benim kızın arabası olan arkadaşları hep arkası geniş olsun tıkış tıkış gezmeyelim diyolar. Hatta benim focusun arkasını bile dar buldular. Sadece bekar erkeklerin tercihi değil yani ki :)

Yakuba bende diyorum ağır fordcusun diye. Beğenmiyorsan engelle beni diyor abi kötü bişeymi dedim ben :) Kızıyor bana yahu. Bugün sinirli azcık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olum ne alakası var sanki dandik araba öneriyoruz..Allah allah tercih meselesi :) Polo'nun tek artısı dsg benzinli okadar..başka bişey yok..

Golf Vs Focus dersen eğer Golf diyebilirim çeşitli şartlarda..

harbi öyle yani...Kim ne derse desin :) Param olsun ford'a bakmam yani o da ayrı konu :) bmw B)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olum ne alakası var sanki dandik araba öneriyoruz..Allah allah tercih meselesi :) Polo'nun tek artısı dsg benzinli okadar..başka bişey yok..

Golf Vs Focus dersen eğer Golf diyebilirim çeşitli şartlarda..

harbi öyle yani...Kim ne derse desin :) Param olsun ford'a bakmam yani o da ayrı konu :) bmw B)

Abi tek artısı benzinli DSG diyorsunda. Biz poloyu neden öneriyoruz. Arkadaş Benzinli otm araba istiyor :) Bak ilk mesajıma konudaki. Direk şappadanak polo dememişim değilmi :D

E polonun içide fiestadan ferah bunu sende biliyosun 2 arabaya binmiş biri olarak (his olarak ferah cm olarak değil) E bide kadın milletinide biliyosun. Polo dediğin zaman gözlerinde kalpler çıkıyor pek çoğunun. Benimkide mesela fiestayı sevmiyor. (gerçi poloyuda sevmiyor) Tasarımı hoşuna gitmiyormuş. Tamam tasarımda görecelide. Cengiz abazoğlu tasarlasa tataya binerler anladınmı olayı :D

O yüzden bayan gözüyle bak mutlu edecek araç polo.

Fordculuğada neden kızıyorsun canım. Kötü bişey değil ki bu ( mertol abiye katılıyorum poloya yanliyim sana bişi olmasın Getir fiesta tüm poloların üstünden zıpliyim ya gti ından tdi ına kadar :D )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten bu reklam serisinde VW müşterisine resmen salak muamelesi yapıyor.

Adam aracın herhangi bir donanımıyla ilgilenmiyor, golfün kapı sesine arabayı alıyor.

Passatın içinin genişliği vs. ilgilenmiyor, çocuğunun resmi aynada güzel durdu diye passatı alıyor.

Resmen müşteriye biz arabayı satarız aga. Lamı cimi olmaz havası var adamlarda.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben ilk bakışta da polo derim. Tipi daha güzel. 10 yıl geçse eskimeyecek. Ne zaman satmak istersen para edecek. İçindeki kalite hissi daha yüksek. Motoru güzel, şanzımanı güzel. Fiestaya 40 bin lira bayılacağıma poloya bayılırım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaman kaybı. Ben farklı bisey demedim .. Makyajı Fiesta niye dedim diye düşünen yok. Nedense hadi eyw :D

E işkembeyi kübradan uyduruyon. Olmayan arabanın neyine ne diyelim? Neyini düşünelim? Gelsin bakarız. Ama o zamana kadar polo.. :kıhkıh:
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben ilk bakışta da polo derim. Tipi daha güzel. 10 yıl geçse eskimeyecek. Ne zaman satmak istersen para edecek. İçindeki kalite hissi daha yüksek. Motoru güzel, şanzımanı güzel. Fiestaya 40 bin lira bayılacağıma poloya bayılırım.

Hangi kalite ? O yok ama his olabilir :nazar::D:kıhkıh: Doğru

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakubum etme eyleme ya. Polo güzel şimdi yukarda Allah var. Fiestadan düşük değil kalitesi :D

Haklısın her hafta bindiğim polo'yu ben tanıyamadım.. Sorry.. Sen haklısın gardaşşşş

Tek bir yumuşak dokuya sahip olmayan sıradan vw

Vw'de golf'ten başkası yalan..Okadar basit..sağdan girip soldan çıkacak boşuna bana laf vurma :kıhkıh: biz de kör değiliz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kör değilsin ama göz şeklin mavi oval olmuş :D Onun içinden bakıyosun dünyaya :kıhkıh:

Banada sağdan girip soldan çıkacak.

Bir markayı yüceltmek için öbür markayı itin arkasına takıp tıngırdatmaya gerek yok.

Markayı oraya buraya sokmadım ben...öyle algılıyorsan sende sorun var bence :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.