Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Ulaş Taş

Focus 3 Kolçak için Niken Marka Mı Armster Marka Mı? Hangisi Tercih Sebebi Olmalı?

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar Focus 3 İçin Kolçak bakıyorum. Niken Armster ve Omsa Line Markaları var Fiyatları Aşağı yukarı aynı gibi de hangisi daha kaliteli bir marka? Ve usb li olanlarda usb yi takıp çıkarmak için kol dayamayıda mı çıkarıp takmak gerekiyor her seferinde?

 

 

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben zamanında Omsaline almıştım. Montajsız geçmeli olandan. Kolçakta usb olmadığı için usb siz aldım. Hala kullanıyorum. Usb li modelde mevcut. Ama kablo nası geçer bilemiyorum.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.