Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2012 Clock Spring

Misafir

Soru

Merhaba arkadaşlar. Focus 3 lerde hatırı sayılır sayıda hız sabitleyici arızası şikayeti var gördüğüm kadarıyla. Ben gecen airbagi filan söktüm. Hız sabitleyici tuşunu parçalarına ayırdım. Kabloları kontrol ettim. Kısacası baya heryere baktım. Geri topladım taktım. Fren müşürü debriyaj müşürü kontrol ettim. Herşey sağlam. Yine de bazen çalışıyo bazen çalışmıyo. İnterneti araştırdım. Direksiyondaki düğme fonksiyonlarını beyne ileten clock spring diye bi parça varmış. Arızanın o parçadan olduğunu ve fordun bu sebepten bazı araçları geri çağırdığını söylüyorlar. Türkiyede varmı böyle bi durum. Ya da clock springi söken takan varmı? Tamiri mümkün mü?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Tamir olmuyor diye biliyorum. Çıkma araçtan bulabilirsiniz sanırım. Servistede vardır belki fakat pahalı olabilir. Parça numarasını biliyorsanız yurtdışındada bakabilirsiniz. İlk önce servisten şansınızı deneyin yinede. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.