Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Tavan Aydınlatma Lamba

İsmail Vural

Soru

Merhabalar, F2.5 2011 trend x  tavan lambası hiçbir şekilde yanmıyordu ampülü sağlamdı içini söktüm baktım hiçbir şekilde tavan aydınlatmasına elektrik gelmiyordu sigortalar sağlam oto elektrikçi ye götürdüm tavan döşeme sökülüp bakılması gerek tesisatta sorun dedi bende bunun üzerine açıkçası döşeme içerisinden olacağını sanmadım sigorta kutusunu çıkardım tek tek kontrol etmeye başladım kontrol kalemi ile derken bir baktım sol üst köşedeki soketin üç kablosu kesilmiş üstten de sarkıyor neyse elektriğini kontrol ettim evet elektrik mevcut neyse renklerine uyumlu şekilde bağladım tavan aydınlatmam yandı fakat hangi konuma getirsemde "0" Konumu hariç sönmüyor kapı kilitli olsada olmasada bunun sorunu nedir bilirmisiniz sayın forum üyeleri daha önce başınıza geldimi böyle birşey?

İsmail Vural tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
8 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Kopan şeylerin birleştirilmesi doğru olduğuna emin miyiz? (Şema olarak)

Evet kesinlikle eminim 3 kablo renkler tam uyumluydu birisi Artı kablo diğeri siyah şasi diğeri ise galiba kapılar açıldığında elektrik veren kablo ucu olması lazım diye düşünüyordum fakat kontrol kalemi ile bakınca hiçbir reaksiyon olmadı bende anlamadım ve ayrıyeten o 3 kabloyu niçin kemişler onuda anlamış değilim 

İsmail Vural tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.