Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Tekerden Gelen Ses

Mustafa Islamcan

Soru

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi bayramlar dilerim. 

Aracımda sol ön tekerden sanki fren yaparsınız ıslık sesi gelir ya o ses geliyor. 

Ses tam olarak normal yolda giderken yol birden pütürlü asfalt diye tabir ettiğimiz yere gelince bu sesi duyuyorum. 

Araç 30.000 km de ve daha önce hiç sert çukura girdiğimi hatırlamıyorum. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler... ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
7 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Uzaktan bu konuya buradan çare olamayız. 

Evet orası öyle ama internette bazı yorumlar okudum bazıları balata yüzünden diyor. Bazıları teker bilyası vs. Diyorlar, kafam karıştı biraz acaba başka yaşayan arkadaşlar oldu mu çözümü nasıl sağladılar o yüzden bir konu açayım dedim. 

Teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar bugün gösterdim aracı hiç bir şey bulunamadı. Her tarafına bakıldı. Test sırasında da ses duyuldu bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz?  Neden Kaynaklı olabilir? 30k da bir araç 

--6 dakika sonra eklendi--

Ön teker rulmanı kaç kmde biter arkadaşlar? 

http://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/61156-tekerden-gelen-sinir-bozucu-ses.html

Bunun gibi ses arkadaşlar 

Mustafa Islamcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.