Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Titanium Kumanda Sorunu

İsmail Gür

Soru

basima gelen bir dorunu ve cozumunu sizlerle paylasmak isterim belki bitinin isine yarar

yeni aldigim aracin yedek kumandasi hic kullanilmamis gibi cok temizdi ve satici kisi bana bu kumandayi hic kullanmadigini ondan dolayi da pili bittigini ve calismadigini soyledi bende noterde sira beklerken yanda bulunan kirtasiyeden bi pil temin etim ama yine calismadi daha onceden bmw aracim vardi onunda pilini degistirmistim tekrar kodlama istemisti bende bu da kodlama istiyor dusuncesi ile cokta onemsemedim sonraki gun bir anahtarciya gittim ve kumandayi nasil kodlarim diye sordum anahtarci da gulerek pili degidtirmekle kod silinmez dedi kumandayi kontrol etti ve kumandan bozuk at cope gitsin dedi yenisini sordum 500tl dediler bende kafam yerde telefon tamircisi olan bi arkadasima gittim o baktiginda kumandanin icinin digeri ile degistigini soyledi cunku cok deforme olmus ve sivi aldigindan icinin sigortasi atmis leyimle bisey yapti al calisir dedi ve suan iki kumanda da sorunsuz...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Sizin sorununuz titanium kumanda sorunu değilde satıcı sorunu olmuş. Maalesef satıcı kişi üç kağıtçı çıkmış. Muhtemelen yedek kumandayı kullanmayacağınızı düşünerek durumdan size bahsetmeden yalan söylemeyi tercih etmiş. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 saat önce, Ferudun Gökcegöz yazdı:

Sizin sorununuz titanium kumanda sorunu değilde satıcı sorunu olmuş. Maalesef satıcı kişi üç kağıtçı çıkmış. Muhtemelen yedek kumandayı kullanmayacağınızı düşünerek durumdan size bahsetmeden yalan söylemeyi tercih etmiş. 

Ewet biraz öyle oldu ama allahtan masrafsız hallettik yoksa 450tl iyi para bence 500tl ye serviste bakımlarını yaptırdığı mı düşünürsek daha iyi para 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çok Geçmiş olsun.

Bizde biraz ders almış olduk.

--6 dakika sonra eklendi--

Benim araç yedeği kumandasız.

AliExpress.com'da kumandalı anahtar çok ucuz lakin kodlayamam veya kodlatamam diye cesaret Edip satın almıyorum.

Sonra birisi bu çöp at gitsin der belki.

Bu konuda fikri olan arkadaşlar varsa paylaşmalarını rica ediyorum.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.