Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kapı İçine Kadife Kaplama

Önerilen Mesajlar

19 saat önce, Gökhan Türker yazdı:

@Yunus Emre Öztürk bu yaptıklarını bir şablona döktün mü 

Bir iki parçanın çıkardım, kapı cepleri ve ufak tefek yerler kaldı. Milimetrik olması açısından trimlerin sökülmesi gerekiyor kalıp için ve bir kaç kez de deneme yapmak gerekiyor. 

Aslında tüm kaplanacak yerlerin şablonunu çıkardıktan sonra şablonları CorelDraw'da çizip reklamcılara bilgisayar destekli kesebilir mi soracaktım ama fırsat olmadı bir türlü. Bu şekilde tam orijinal gibi olur. 1 parçanın çizimini de yaptım aslında ama zaman olmadı sormaya.

Tabi bunlar da kendi açımdan hem maliyeti artırıyor hem de fazladan zaman kaybı oluyor, biraz ara verdim şimdilik. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Gökhan Türker

Folyonuz var mı hocam?

Varsa size direksiyon altındaki gözün çizimlerini göndereyim, çıktı alıp kesebilirsiniz.. diğer bölgelerin çizimleri şuan yok maalesef.

Kapı cepleri için kapı yüzlerini sökmem gerek, sökmüşken yalıtım yapacağım, kumaş trimleri ST'deki deri ile değiştireceğim onun için bekliyor biraz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Arkadaşlar focus için kaplama çıkarmış graficartr instigramdan bakabilirsiniz 110 tl diyor 

ön arka kapı çepleri 

torpido 

orta kolçak içi

ruhsat koyma yeri 

--1 dakika sonra eklendi--

Alıp yaptıran arkadaş olursa resim atabilirmi alıcam ben de şehir dışındayım ve 3 ay fln aracın yanında olamayacağım yapan arkadaşlar resim atarsa sevinirim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Gökhan Türker yazdı:

Arkadaşlar focus için kaplama çıkarmış graficartr instigramdan bakabilirsiniz 110 tl diyor 

ön arka kapı çepleri 

torpido 

orta kolçak içi

ruhsat koyma yeri 

--1 dakika sonra eklendi--

Alıp yaptıran arkadaş olursa resim atabilirmi alıcam ben de şehir dışındayım ve 3 ay fln aracın yanında olamayacağım yapan arkadaşlar resim atarsa sevinirim 

Ben aldım yarın gelecek ama soğuktan dolayı hemen uygulama yapamayacağım. Ocak sonunda yaparım büyük ihtimalle o ara Adanaya gideceğim. ? Yine de atan olmazsa atarım resimleri.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Gökhan Türker yazdı:

Malzemenin resmini atarsanız iyi olur  geldiğinde .en azından düşüncelerini kalite vs bakımında yazarsınız bize Bilgi olur teşekkürler

Elime geçince bu konuya yazarım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.