Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
  • 0
Cenk Yılmaz

Focus 1.0 Ecoboost Hala Devam Eden Soğutma Hortum Sorunu

Soru

Arkadaşlar merhabalar. 

Hali hazırda focus 1.0 kullanıcısıyım ve bahsettiğim hortumdan motor yemiş bir focus sahibiyim. Yeni motorla beraber yeni hortumda her servise giden araç gibi benim aracada takıldı. 

Ancak gerek forumlarda gerek sosyal medya gruplarinda hala hortum patlatan 1.0 lar görmekteyim. Yenilenmiş hortumu patlatan araçlar. Bu demek oluyor ki hortumlar hala sorunlu. 

Bu konu ile ilgili ne yapılabilir? Fordamı bir çağrıda bulunmalıyız yada kendimiz başka ureticiden hortum varsa almalımıyız ne yapmalı. Araca dogru duzgun binemiyorum uzun yola çıkmaya korkar oldum genleşme kabında seviye sensörüde yok malum. Ne yapmalı ne etmeli ?

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 1 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Hatırladığım kadarıyla yeni hortum ile sorun yaşayan yok. Sizin söylediklerinize belki elde olmadığından vs eski hortum takılmış olabilir.

Mevcut konudan devam edebilirsiniz.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.