Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Adem Kablan

Ankara Ford özel Servis önerisi

Önerilen Mesajlar

Herkeze iyi günler dilerim. Forumda yeniyim yaklaşık 1 yıl öncesinde hayatımda ilk kez Focus sahibi oldum (2014 Focus III MCA Sytle 1.6 TDCI). Aracımın sportif yapısından ve sürüşünden memnunum. Aracımın en ufak kusurunda bile titizlikle ilgileniyorum. Bu sebeple onlar en iyisini yapar diye Yetkili Servis harici herhangi bir yere götürmedim. Yine en son ki bakımları için bir Yetkili Servise gittim ancak karşımıza çıkan faturalar gerçekden ateş pahası olmaya başladı. Sizlerin Ford konusunda benden daha tecrübeli olduğunuz inancındayım. Sizlerden ricam Ankara'da aracımı gözüm kapalı teslim edebileceğim işinin ehli bir özel servis önerisi konusunda bana yardımcı olmanız. İlgi ve alakanıza şimdiden teşekkür ederim.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.