Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Ali Gök

Lastik Seçimi

Önerilen Mesajlar

lastiklerim değiştirmek zorundayım. 215 55 16 bu zamana kadar hep lassa impetus kullandım yollarımız çok kötü. çok memnunum her anlamda. ama şuan 500 tl civarında. dayton ya da nexen alayım mı? arabaya 3 4 yıl binmeyi düşünmüyorum inş. 

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu bölüm adı üzerinde modifikasyonlar içindir.

Lastik: https://www.focusclubtr.com/forum/79-lastik-ve-jant-seçimleri/ Ayrıca lütfen önce arama yapınız varsa mevcut konuyu kullanın. Teşekkürler. 

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.