Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus III lastik basınç göstergesi

Kadircan Yılmaz

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Normalde hayır belki illegal yol ile evet. Bu tür şeyleri iptal etmeyin.

Yakup doğru söylersin katılırım sana emme sensörsüz jant takınca ve servisdekiler de bilemeyince böyle bir yola başvuruluyor. Tahminimce yokuş kalkış desteğini on/off yapan zihniyet bunu da yapmıştır diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakup doğru söylersin katılırım sana emme sensörsüz jant takınca ve servisdekiler de bilemeyince böyle bir yola başvuruluyor. Tahminimce yokuş kalkış desteğini on/off yapan zihniyet bunu da yapmıştır diye düşünüyorum.

tabiki, yok olarak tanımlanırsa iptal olmuş olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

merhabalar, 2011 model titanium x aracımda menüde lastık basıncı sekmesi gözükmüyor sebebi nedir acaba? bundan onceki aracımda vardı hava bastıgım zaman sıfırlama işlemi yapıyordum faka bu aracımda menüde göremedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
30 dakika önce, Caner Bilican yazdı:

merhabalar, 2011 model titanium x aracımda menüde lastık basıncı sekmesi gözükmüyor sebebi nedir acaba? bundan onceki aracımda vardı hava bastıgım zaman sıfırlama işlemi yapıyordum faka bu aracımda menüde göremedim.

Bundan önceki aracınız 2014+ üstü Focus muydu veya farklı bir araç? Onlarda sensör var(dır) ve menülerinde ilgili yönlendirme var evet.

Fakat sizin aracınızda sensör yok, bunu ancak tekerlekler arasında hız farkı var mı diye kontrol eden yazılımla aktif edebilirsiniz ancak bu da sensör kadar efektif çalışmaz ama yine de iş görür. Buradaki 4. maddeyi takip ederek aktif etmeniz mümkün.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bundan önceki aracınız 2014+ üstü Focus muydu veya farklı bir araç? Onlarda sensör var(dır) ve menülerinde ilgili yönlendirme var evet.

bu yasal zorunluluk sensörü mü zorunlu tutuyor yoksa uyarı sistemi olmasını mı?

uyarı sistemi ise ford nasıl oldu da sensör koydu, sensörse vag nasıl yırtıyor anlamadım ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
14 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

bu yasal zorunluluk sensörü mü zorunlu tutuyor yoksa uyarı sistemi olmasını mı?

uyarı sistemi ise ford nasıl oldu da sensör koydu, sensörse vag nasıl yırtıyor anlamadım ? 

Sensör zorunlu oldu da, Türkiye’de durum ne bilmiyorum burada da öyle oldu diyorlardı ama ben belge görmedim ? Sorarım fırsat olunca. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
50 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Sensör zorunlu oldu da, Türkiye’de durum ne bilmiyorum burada da öyle oldu diyorlardı ama ben belge görmedim ? Sorarım fırsat olunca. 

A4te hiç bir yerde yok sensör, golfe bakmadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Fakat sizin aracınızda sensör yok, bunu ancak tekerlekler arasında hız farkı var mı diye kontrol eden yazılımla aktif edebilirsiniz ancak bu da sensör kadar efektif çalışmaz ama yine de iş görür. Buradaki 4. maddeyi takip ederek aktif etmeniz mümkün.

anladım sistem var fakat aktif edilmesi gerekiyor ? teşekkür ederim bilgi için ?  @Osman Türkol abim destek olursa aktif  edebiliriz sanki ? 

Caner Bilican tarafından düzenlendi
eksik yazım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, Caner Bilican yazdı:

anladım sistem var fakat aktif edilmesi gerekiyor ? teşekkür ederim bilgi için ?  @Osman Türkol abim destek olursa aktif  edebiliriz sanki ? 

kablo ve pc ile programda olursa yardımcı olurum çünkü bende bunların hiç biri kalmadı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.