Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aracım Hangi Paket

Eren Can Güldalı

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
27 dakika önce, suat coşkun yazdı:

Titanium x miş lakin kasko da titanium yazıyor..

Titanium X donanımı değil çünkü. Titanium + X paket, bir donanım seviyesi değil opsiyon bir paket.

Titanium + Metalik renk gibi bir paket. Bu da kaskoda yazmıyor ? 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bazen yazdırıyorlar ama hepsi yok. Büyük ihtimal bazı büyük filolar zırlıyor Otosan da ekletiyor. 

cmaxte var focusta yok, bi ara cmaxtede yoktu. filoyla ne alakası var? sigortacıların zırlaması lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Ozan Kar yazdı:

cmaxte var focusta yok, bi ara cmaxtede yoktu. filoyla ne alakası var? sigortacıların zırlaması lazım.

Sigortacı da onlar istiyor diye zırlar yani değil mi ?  O an öyle geldi aklıma. Sonuçta kimseye girdi çıktı olmaz ama şasi no ne derse onu yapmak zorundalar diye biliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Sigortacı da onlar istiyor diye zırlar yani değil mi ?  O an öyle geldi aklıma. Sonuçta kimseye girdi çıktı olmaz ama şasi no ne derse onu yapmak zorundalar diye biliyorum.

bunun konusunu açmıştım, şimdi bulmaya üşendim (sen bulup taşırsın belki ?) ama değiller. sen sigortanın doğru yapılması için gereken bilgileri vermekten sorumlusun. ben ilk kaskoda otomatik park var diye 1000tl ekletmiştim, cmaxtede x paket çıkmadı bi kere yada arada çok fark vardı  atıyorum 3000tl ekleyip x paket diye yazmıştık. o konuda daha detaylı yazmıştım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
02.08.2018 - 07:33 tarihinde, Alptuğ Ö. yazdı:

Bu donanım paketlerini hangi kafayla oluşturuyorlar anlamış değilim gerçekten.

Titanium Plus(veya adı herneyse) pakete ısıtmalı ön cam ve şehiriçi güvenlik sistemi koyuyorsun Sony koymuyorsun,

Titanium Smart paketi oluştururken Sony koyup ısıtmalı ön cam ile şehiriçi güvenlik sistemini neden kaldırıyorsun ki ??

saçmalık işte yap sony i titaniumda standart gitsin aracın gözde olan değeri artsın iki tane haysiyetsiz ekran var onlara uyuz oluyorum biri yol biri orta konsol ekranı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benimde sitem ettiğim konu şu zaten Titanium Smart pakete Sony ve otomatik park sistemini eklemişsin madem diğer opsiyon olan on cam rezistansi ve şehiriçi güvenlik sistemini de buna dahil ediverse ne kaybederdi Ford zaten opsiyonların parasını alıyorsun. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Alptuğ Ö. yazdı:

Benimde sitem ettiğim konu şu zaten Titanium Smart pakete Sony ve otomatik park sistemini eklemişsin madem diğer opsiyon olan on cam rezistansi ve şehiriçi güvenlik sistemini de buna dahil ediverse ne kaybederdi Ford zaten opsiyonların parasını alıyorsun. 

"Ben de Focus parası verip Mondeo istedim vermediler, halbuki bir araba parası vermiştim." Gibi oldu ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
17 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

"Ben de Focus parası verip Mondeo istedim vermediler, halbuki bir araba parası vermiştim." Gibi oldu ? 

Türkiye'de bir Focus'a zaten Mustang parası veriyoruz(diğer ülkelere kıyasla). Bence yapmış olduğum bu eleştiride çok haksız sayılmam? Ama Türkiye'de satış politikası belli "Hangi aracı neresinden kırparım da daha fazla kâr ederim" ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Alptuğ Ö. yazdı:

Ama Türkiye'de satış politikası belli "Hangi aracı neresinden kırparım da daha fazla kâr ederim" 

Bu tamamen hükümetin fahiş vergi politikasının bir sonucu.

Üreticinin kâr etme arzusunda bir anormallik yok, sonuçta amme hizmeti yapmıyorlar.

Ama vergi dilimleri nedeniyle fiyatı rekabetçi tutabilmek için mecburen donanımdan kısıyorlar.

Yoksa daha fazla donanım koyup ondan da ilave kâr sağlamak istemezler mi?

Tabii büyük bir etkende değerini kaybeden TL.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.