Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aracım Hangi Paket

Eren Can Güldalı

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Smart değil, otomatik park paketli versiyon sizinki. Titanium + Otomatik park olarak satıldı. O zaman Titanium içinde aktif şehiriçi,ısıtmalı ön cam standarttı.

Şurada detaylı geçiş süreci mevcut

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, Mk3- Modifiye > Focus III > Ford Garajı > Mk3- Ses & Görüntü Sistemleri kategorisinden Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, Ozan Kar yazdı:

titanium+otomatik park paketi yada titanium+plus paket, ikisi aynı şey üretim tarihine göre değişiyor.

smart pakette sony var, ancak aktif şehir içi güvenlik ve ısıtmalı ön cam yok.

El freni deri kaplıysa plus diyelim tam olsun ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
48 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

usb ve auxun torpidodan kolçağa geçişi ve sync yazmayan sync var bide ama bunlar plusa geçince mi oldu yoksa ayrı bi güncellememi emin değilim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
58 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

usb ve auxun torpidodan kolçağa geçişi ve sync yazmayan sync var bide ama bunlar plusa geçince mi oldu yoksa ayrı bi güncellememi emin değilim.

O bende de yok. Makyajda ufak tefek şeyleri not alıyorum başlığına, bunda kaçtı tren. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

allah allah kafam karıştı ya iyice ? peki camdaki kamera vari tarayıcı şey ne işe yarıyor şerit takip falan mı var acaba içinde büyük yol bilgisayarı yok diye kullanamıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 dakika önce, Eren Can Güldalı yazdı:

allah allah kafam karıştı ya iyice ? peki camdaki kamera vari tarayıcı şey ne işe yarıyor şerit takip falan mı var acaba içinde büyük yol bilgisayarı yok diye kullanamıyorum

O önemli değil yukarda yazdıklarımız donanım bilgisi için kafi. Orada sadece aktif şehiriçi güvenlik var, klasik sensörlere ek. Diğerleri ek paketle geldi, sonradan. Bu bilgiler için konu başlığını yukarda iletmiştim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu donanım paketlerini hangi kafayla oluşturuyorlar anlamış değilim gerçekten.

Titanium Plus(veya adı herneyse) pakete ısıtmalı ön cam ve şehiriçi güvenlik sistemi koyuyorsun Sony koymuyorsun,

Titanium Smart paketi oluştururken Sony koyup ısıtmalı ön cam ile şehiriçi güvenlik sistemini neden kaldırıyorsun ki ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Alptuğ Ö. yazdı:

Titanium Plus(veya adı herneyse) pakete ısıtmalı ön cam ve şehiriçi güvenlik sistemi koyuyorsun Sony koymuyorsun,

Titanium Smart paketi oluştururken Sony koyup ısıtmalı ön cam ile şehiriçi güvenlik sistemini neden kaldırıyorsun ki

Benim arabam titanium X olmasına rağmen sony yok, geniş ekran gösterge yok. 

X paket diye aldığım şey, bi xenon far, parçalı deri koltuk, koltuk ısıtma ve 7 renk iç ambiyans aydınlatma. Ödediğim para ise 2011 ekim de 5.500,00 TL. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
9 saat önce, Alptuğ Ö. yazdı:

Bu donanım paketlerini hangi kafayla oluşturuyorlar anlamış değilim gerçekten.

Titanium Smart paketi oluştururken Sony koyup ısıtmalı ön cam ile şehiriçi güvenlik sistemini neden kaldırıyorsun ki ??

o tarihte sony yoktu çünkü, hatırladığım kadarıyla avrupada da yoktu.

kalkmadı da başka şeylerle(şerit takip vs) birleşip tekno paket oldu.

7 saat önce, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

Benim arabam titanium X olmasına rağmen sony yok, geniş ekran gösterge yok. 

X paket diye aldığım şey, bi xenon far, parçalı deri koltuk, koltuk ısıtma ve 7 renk iç ambiyans aydınlatma. Ödediğim para ise 2011 ekim de 5.500,00 TL. 

x paket olmasına rağmen ne demek? smart paket sahibide benim arabam titanium smart olmasına rağmen xenon yok diyebilir o halde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
21 saat önce, Ozan Kar yazdı:

x paket olmasına rağmen ne demek? smart paket sahibide benim arabam titanium smart olmasına rağmen xenon yok diyebilir o halde.

Ben bir arkadaşımıza cevap vermişim. 

Şu paket olmasına rağmen şu neden yok falan diye sitem etmiş. Ben de kendimce onun sitemine ek sitem ettim. Bunda sana ters gelen ne Ozan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

Ben bir arkadaşımıza cevap vermişim. 

Şu paket olmasına rağmen şu neden yok falan diye sitem etmiş. Ben de kendimce onun sitemine ek sitem ettim. Bunda sana ters gelen ne Ozan.

millet paket/opsiyon sistemine alışamadı, en dolusu titanium veya titanium x diye algı var ve bu yanlış. sony hiç bir zaman titanium veya x paket içinde olmadı bu yüzden tit x olmasına rağmen sony yok demek kel alaka, hele ki x paket diye ne aldığını biliyorsan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.