Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hepsi Burada Mağazasının Olumsuzlukları.

Önerilen Mesajlar

Kast ettiğim o zaten.

Ürün kargoya verilmemiş ise iptal edilebiliyor.

Kargoya verildi ise yine problem yok.

Ürünü teslim alıp,

iade işlemi başlatıyorsunuz ki çok yaptım.

Ücretsiz kargo ile geri gönderiyoruz.

İadelerden kabul olmayan olmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 dakika önce, Mustafa Nartkaya yazdı:

Kast ettiğim o zaten.

Ürün kargoya verilmemiş ise iptal edilebiliyor.

Yukarda yazdığım gibi bu tamamen satıcıya bağlı. Hepsiburada.com satıcıyken zaten kolay kolay sorun yaşanmıyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şuan Tr'deki en sağlam internet sitesi bence hepsiburada.com..

Son 1-2 yildir dişardan tedarikçi yani kendi ürününü satan firmalar siteye dahil oldu.

Satici hepsiburada olmayan. 2 defa ürün aldim.

1 adidas ayakkabi, orjinal diye aldim. Bildiğin çakma hemde dandik çakma.. aninda geri yolladim param iade oldu. Şikayet ettim saticiyi ama satişlarina devam etti.

2 - samsung şarj aldim. 20 tl orijinal diye yazınca dedim bir adet alayım denemek için ( çok ucuzdu çünkü )  bir baktım ki tahtakale şarj aleti orjinal ile alakası yok çakma.  Onu da iade ettim onu da belirttim ama değişen bir şey olmadı satici satmaya devam ettim.

Sonuç olarak Hepsiburada satıcı değilse Bence ürün alınmaz hepsiburadanın kendisi satıcı olduğu hiçbir üründe Yan Sanayi Çıkma olmadı ve iade de sorun olmadı..

Hepsiburada satici değilse almiyorum artik.. kendilerinde iadede sorun hiç yaşamadim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İade kadar rezalet bir şey yok ya. Taksitle ürün alıyorum, iade de taksitle oluyor. Çok saçma. O yüzden çok dikkatli olun. Ben N11 kullanıyorum satıcılar ilgili olmak zorunda kalıyor. Hepsiburada dan alışverişi çok gerekmedikçe yapmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnternetten alışverişlerde ilk tercihim genelde Hepsiburada oluyor. Alacağım ürünlerin satıcısının da genelde Hepsiburada olmasına özen gösteriyorum. Bugüne kadar iadeler konusunda bir sıkıntı yaşamadım. Ancak kargo şirketleri bazen insanı çıldırtabiliyor resmen. Ona da bir çözüm bulabilseler ne ala...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hepsiburada.com dan çok zorunlu kalmadıkça alışveriş yapmıyorum. n11in müşteri hizmetleri GG'dende HB'danda daha iyi ve hızlı çalışıyor. üç beş kuruş fazlada olsa n11 tercih ediyorum. eğer aynı satıcı GG'de yada HB'da daha uygun satıyorsa ve daha önceden alışveriş yapmış isem diğerleri tercih sebebim oluyor. 

Amazon.com.tr geliyor Ekim gibi dediler bize. şu anda test aşamasındayız GG,n11 ve HB'de ürünlerimizi satmak istemiyorduk premium olduklarından ve çok çeşitli yapılarını entegre edemediğimizden lakin amazon'da ilk satışa başlayacak Türk firmalarındanız. Global amazonda ürünlerimiz mevcut US,CA,MX,BR bunların yanına birde TR eklenecek ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar!

internetten bir ürün alırken ürün açıklaması var,ancak kullanıcı yorumlarıda önemli bir kriter bu nedenle olumlu&olumsuz yorumların yayınlanması ve biz müşterilerin bilgilenmesi gerekir.

Hepsi Burada'dan bende uzun yıllar alışveriş ettim,iade konusunda anlayışlılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.